mehrkhbanner

در «بعضی ها آن را داغ دوست دارند»، جی. هریسون گی تمام خود را به ارمغان می آورد

نه.

با این وجود، گی – که از ضمایر آنها/آنها استفاده می کند – روی صحنه تئاتر شوبرت در موزیکال برادوی “بعضی ها آن را داغ می کنند” روی صحنه می رود.

«بعضی ها داغ را دوست دارند» که برگرفته از فیلم کلاسیک بیلی وایلدر در سال 1959 است، دو نوازنده را دنبال می کند که در حالی که از اوباش فرار می کنند، خود را به شکل زن در می آورند. در چرخشی در اصل، شخصیت گی، جری، نه تنها به طور فزاینده‌ای در نقش «دافنه» زندگی می‌کند، بلکه بیشتر شبیه خود واقعی‌اش می‌شود.

گی گفت که با تلاش برای تصدیق یک هویت غیر دودویی، اکنون مرتباً افراد عجیب و غریب در درب صحنه جمع می‌شوند تا از بازیگر به خاطر ایجاد احساس «دیده شدن» و «بازنمایی» تشکر کنند. دیگران فقط از بازیگر به خاطر واقعی بودنش تشکر می کنند.

گی در مصاحبه اخیر خود گفت: «این وزارتخانه من است. من اینگونه بر مردم تأثیر می گذارم.»

گی، 33 ساله، لاغر و برازنده با قد 6 فوت، ستایش منتقدان را در نقش جری/دافنه و نامزدی جایزه تونی برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک موزیکال به دست آورده است. تجربه زندگی شخصی این بازیگر به اجرای آنها جذابیت بخشیده است.

هلن شاو در نیویورکر گفت: «گی اوج می گیرد و اوج می گیرد». جسی گرین، منتقد ارشد تئاتر نیویورک تایمز، گفت که گی “تبدیل جری به دافنه و سپس ادغام این دو هویت را به هویت سومی که ما را به قلمرویی می برد که بسیار پیچیده تر از درگ شوخی است را با دقت دنبال می کند.”

Ghee این پیچیدگی را هم با رقت عمیق و هم با لمسی ملایم استخراج می‌کند، و در یک کت و شلوار سه تکه جذاب مانند یک لباس مجلسی قرمز مهره‌دار ظریف ظاهر می‌شود.

کریستین بورل، که به خاطر بازی خود در نقش جو، شریک فراری جری، سر از تونی نیز دریافت کرد، گفت: “یک راحتی شخصی وجود دارد، یک راحتی حرفه ای وجود دارد.” “من مانند سگ یخ زدن هستم و او مرکز آرام کل نمایش است. من تمام این انرژی را بیرون می ریزم و او می تواند ساکن باشد.”

گی نامزدی تونی را به عنوان “سواری از احساسات” توصیف کرد.

آنها گفتند: “من تازه دارم از آن پایین می آیم.”

قی در مورد نامزدی در رشته جنسیت گفت: هر جا که باشم همان طور که هستم ظاهر می شوم. تقسیم بندی من توسط کسی به هیچ وجه مرا محدود نمی کند.

آنها افزودند: “امیدوارم برای صنعت بتوانیم جنسیت آن را حذف کنیم، زیرا ما خالق هستیم و باید خود را فراتر از این همه برچسب رها کنیم و بگذاریم کار خودش صحبت کند.”

گی دوست دارد حتی در لباس خود در برابر طبقه بندی مقاومت کند و لباس هایی بپوشد که به اندازه شخصیت آنها جسورانه باشد. در مصاحبه ای با یک فنجان چای نعناع فلفلی در چلسی، آنها طبق معمول با شلوار چرمی مشکی، کلاه لبه دار زرد رنگ و تاپ های بلند Converse که طراحی کرده بودند، شیک بودند. آنها گفتند: “مردم هرگز نمی دانند با من چه کنند و من از این کار لذت می برم.” “من می گویم: “این شش چهار نفر سیاه پوست عجیب و غریب وجود دارد. و باعث شد کمی متفاوت از زمانی که امروز خانه خود را ترک کردید فکر کنید. خواهش میکنم.'”

گی که در فایت ویل، NC بزرگ شد، همیشه به بخش دخترانه فروشگاه‌های بزرگ جذب می‌شد و به یاد می‌آورد که برای کت و شلوار سبز لیمویی سنجاق می‌کرد.

“چرا دختران همه گزینه های سرگرم کننده را دریافت می کنند؟” گی به یاد آورد که از مادرشان پرسیده است. “همه درخشش و رفل وجود دارد”، در حالی که بخش پسران دارای “خاکی و سرمه ای است و اگر می خواهید جشن بگیرید، جلیقه می گیرید.”

به گفته آن‌ها، کار در درگ به گی کمک کرد تا در کنسرت‌های بعدی خود در دیزنی لند توکیو و کشتی‌های کروز به‌عنوان یک مجری تئاتر پیشرفت کند، به گفته آن‌ها، محدودیت‌ها را از دست داد و عاملی را در صحنه به دست آورد. گی گفت: «این جایی است که مرا آزاد کرد، به من کمک کرد به گونه‌ای باز شوم که نمی‌دانم انجام می‌دادم».

آنها افزودند: “این به من کمک کرد تا به قدرت برتر خود دست پیدا کنم.” «این زمین بازی خلاقیت من بود. من به عنوان یک درگ کویین در کنترل خلاقانه بودم. من باید میکس ها را بسازم و ظاهر را طراحی کنم.”

این یک آزادی است که گی برای نقش لولا در تور ملی “چکمه های گره خورده” به ارمغان آورد، بخشی که آنها در برادوی در سال 2017 به عهده گرفتند. در سال 2021، آنها نقش آندره را در “خانم. شک و تردید.»

بازیگر بیلی پورتر که در ابتدا نقش لولا را در «چکمه‌های گره خورده» بازی می‌کرد و کارگردان گی در قسمت اخیر سریال «متهم» تلویزیون فاکس بود، گفت که هنگام تماشای گی در «بعضی‌ها آن را داغ می‌کنند»، «نفسش قطع شد». برای دیدن تلاقی همه این چیزها” – نژاد، جنسیت و تئاتر موزیکال قدیمی.

پورتر می‌گوید: «من به نسل‌های آینده فکر می‌کنم، به پسران همجنس‌گرای سیاه‌پوست کوچک دنیا که تلاش می‌کنند آن را بسازند.

گی در 21 سالگی به عنوان همجنسگرا به پدر و مادرشان آمد. تو بخشی از من هستی شما نماینده من هستید گی به یاد می آورد که دوستت دارم. “این تنها چیزی بود که نیاز داشتم بشنوم. آنقدر آماده بودم که طرد شوم. منظورم کشیش باپتیست مبلغ در کارولینای شمالی است؟ موعظه شد که اشتباه است و گناه است. بنابراین، البته من این همه جنگ داخلی را برای مدت طولانی در درون خودم داشتم.»

مادرشان هم ابتدا مقاومت کرد. او می‌گفت: «این نقشه خدا برای زندگی شما نیست. ما شما را اینگونه بزرگ نکردیم. برای این پولی که به دست می آورید چه کار می کنید؟ گی به یاد می آورد. او نمی‌خواست من بروم «چکمه‌های گره‌دار». او گفت: “چه چیزی با تو و این کشیدن؟” اگر شما آن را دریافت کنید، من نمی خواهم آن را ببینم.»

گی گفت، اما با افتتاح شب، او به اطراف آمده بود، و به دوستان گفت: “نمی‌توانستم تصور کنم او کار دیگری انجام دهد.”

و پدرش اخیرا زنگ زد و گفت: “زندگی شما هدفی دارد. به کاری که می کنی ادامه بده.”

کارگردان سریال، کیسی نیکولاو، هنگام انتخاب بازیگران سریال «بعضی ها داغ را دوست دارند»، گفت که گی انتخاب واضح او بوده و این بازیگر نقش مهمی در زنده کردن این شخصیت داشته است. نیکولا گفت: “ما به نوعی آن را در اطراف ساختیم” گی. گاهی اوقات برای یک بازیگر یک نقش مناسب است و این قطعا یکی از آن مواقع است.»

لحظه‌ای در نمایش که شاید بیشترین طنین‌اندازی را در سفر شخصی این بازیگر داشته باشد، شماره دافنه است: «تو می‌توانستی مرا با یک پر از پا درآوری». گی می‌خواند: «بله، من سعی کرده‌ام خانم‌های زیادی را دوست داشته باشم/زمانی که با یک کلید بسیار پایین‌تر می‌خواندم/حالا می‌توانی با یک پر مرا از پای در بیاوری، چون جو،/خانمی که دوستش دارم من هستم.»

گی گفت: “در هر کسی یک دافنه کوچک وجود دارد.” «و این بدان معنا نیست که همه باید فرار کنند و لباس بپوشند. اما بگذارید زندگی شما را آزاد کند تا بیشتر از آن چیزی باشید که برای خودتان تصور می کنید.»

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما