mehrkhbanner

Super Bowl 10 لحظه ای که ممکن است از دست داده باشید

شکرگزاری را فراموش کنید یکشنبه سوپر باول، آشکارسازی واقعی هویت ملی آمریکاست، روزی که این کشور خود را با آبجو و بال مرغ، میهن‌پرستی، فرهنگ پاپ، قهرمان پرستی، ماچیسمو، آتش‌بازی، خشونت تحریم‌شده و اشتیاق مصرف‌گرایان پر می‌کند.

اگر یکشنبه شب تماشا می کردید – البته که داشتید! – تو همه اینها را می دانی. اما چیزهای زیادی در جریان بود، شاید حتی در اتاق نشیمن شما. بنابراین در اینجا چند چیز وجود دارد که ممکن است در حین انتظار از توجه شما دور شده باشد و سپس به سمت ریحانا حرکت کنید.

در حالی که کریس استپلتون، ستاره موسیقی کانتری، “The Star-Spangled Banner” را می خواند، مربی Eagles، نیک سیریانی، به آرامی روی ریش اش گریه می کرد. دوربین فاکس به مدت 10 ثانیه قبل از قطع شدن روی سیریانی ماند. در شروع کوارتر سوم، فاکس اشک های سیرانی را در حلقه هایلایت نیمه اول قرار داد.

“من واقعاً برایم مهم نیست. من مربی‌ای را دوست ندارم که احساساتش را در زمین بیرون ندهد. با سیریانی گفت: میدونی کی خوشحاله میدونی کی عصبانیه.

و شما می دانید زمانی که او در حال گوش دادن به سرود ملی است.

در پایان سرود، هواداران کانزاس سیتی در بازی در آریزونا با خواندن «و خانه روسای» به جای «و خانه شجاعان»، سنت استادیوم Arrowhead را حفظ کردند. قبل از بازی، حدود 50 نفر به نام تیم و حرکت دست تاماهاوک هواداران اعتراض کردند زیرا آنها را بی احترامی به بومیان آمریکا می دانند، اما سنت ها همچنان ادامه دارد.

ویلیامز که در آگوست گذشته گفت که “از تنیس دور می شود” به تکامل خود به عنوان یک زن ورزشکار ادامه داد و در تبلیغات دو برند مشروب الکلی، کنیاک رمی مارتین و آبجو میکلوب اولترا ظاهر شد.

تبلیغ رمی مارتین ویلیامز را به عنوان مربی ای انتخاب کرد که یک تیم فوتبال (و بنا به دلایلی، رقصندگان و کارگران آشپزخانه) را تشویق می کند تا “در هر بار راه خود را به نور برگردیم.”

در آگهی تبلیغاتی Michelob Ultra، یک ریف بر روی فیلم “Caddyshack”، ویلیامز برای برنده شدن در مسابقه ای در برابر بازیگر برایان کاکس، که به جای تد نایت، نقش قاضی اسمیلز در این فیلم، ایستاده است، یک توپ را غرق می کند.

در طول پخش Super Bowl آنقدر افتخارات اعطا شد که از دست دادن حداقل یکی از آنها آسان بود.

ادای احترام به آمریکا، به کارکنان فوریت های پزشکی که امنیت بیلز را به دامار هملین نجات دادند، به دامار هملین، از والتر پیتون از NFL سابق، به اندرو ویتورث (برنده سال گذشته جایزه مرد سال والتر پیتون)، داک پرسکات (برنده امسال)، مدافع سابق NFL، پت تیلمن (که در حین خدمت با تکاوران ارتش در افغانستان کشته شد)، تا دانش پژوهان تیلمن (کهنه سربازانی که از بنیاد تیلمن بورسیه دریافت می کنند)، تا آخرین کلاس اعضای تالار مشاهیر فوتبال حرفه ای و جولیا کراسلی، 12 ساله، دانش آموز کلاس ششمی از آریزونا که به عنوان NFL Play 60 Super Kid انتخاب شد. بین دیگران.

دلتنگشون شدی چون پخش نشدن سال گذشته، تبلیغات کریپتو آنقدر فراگیر بود که Super Bowl با Coinbase، Crypto.com، eToro و FTX به عنوان Crypto Bowl شناخته شد – لری دیوید را که سخت تحت تاثیر قرار می‌داد به یاد دارید؟ – تمام نقاط خرید

امروز FTX ورشکسته است. موسس آن، سام بنکمن-فرید، در انتظار محاکمه به اتهاماتی است که او ریاست دزدی میلیاردها سپرده مشتریان را بر عهده داشته است. چندین صرافی دیگر ورشکسته شده اند. و 2 تریلیون دلار دارایی تبخیر شده است.

آیا می توانیم شما را به مقداری کنیاک علاقه مند کنیم؟

در برخی لحظات به خاطر اشتباه گرفتن بازی با NHL Winter Classic بخشیده می‌شوید. بازیکنان هر دو تیم پای خود را روی چمن استادیوم State Farm گم کردند، به ویژه روی آرم های نقاشی شده.

در نیمه، تری برادشاو، مفسر تالار مشاهیر و مفسر فاکس، به این نکته اشاره کرد که جالن هارتز، کوارتربک ایگلز به گیره های بلندتری تبدیل شده است. بردشاو گفت: «این میدان لغزنده است. پس از اجرای نیمه‌تیم ریحانا، لژیونی از نگهبانان زمین کار کردند تا جای خالی صحنه را پر کنند.

در کوارتر سوم، جیک الیوت از ایگلز هنگام شروع بازی لیز خورد، درست همان کاری که بازیکن کانزاس سیتی هریسون باتکر در اولین بازی فصل در همان ورزشگاه انجام داده بود. بوکر چهار بازی را به دلیل مصدومیت از دست داد.

Deadspin مقاله‌ای را منتشر کرد که می‌گوید، “NCAA و NFL باید توجه جدی داشته باشند که دیگر هرگز یک بازی مهم را در گلندیل انجام ندهند.”

همه اینها باید برای جورج توماس، 94 ساله، معروف به خدای سد، که به آماده سازی زمین کمک کرد، ناراحت کننده بوده باشد، همانطور که برای تمام 57 سوپربول انجام داده است.

تلاش راب گرونکوفسکی برای زدن یک گل زمینی در تبلیغی برای کتاب ورزشی FanDuel، که در دو هفته قبل از بازی بی‌رحمانه تبلیغ می‌شد، با تمام تنش روایی یک تماس از یک بازاریاب تلفنی آشکار شد. یک برچسب روی صفحه می‌گوید تبلیغات 30 ثانیه‌ای پخش زنده بود، اما زنده به نظر نمی‌رسید، و به سختی می‌توان گفت که گرونکوفسکی، بازیکن بازنشسته NFL، این بازی را انجام داده است، حتی اگر او در یک پانتومیم ناامید و FanDuel به زمین افتاد. بعدا گفت از دستش رفته.

ریحانا در بالای یک سکوی درخشان که توسط کابل ها آویزان شده بود، به داخل استادیوم شناور شد. این یک ورودی جادویی – و کمی ترسناک – بود، با توجه به اینکه به نظر می رسید او در چند طبقه بالای زمین معلق می ماند. بله، اگر او خیلی نزدیک به لبه رقصید، به خصوص با توجه به اینکه به نظر می رسید باردار است (و بعداً تأیید شد) چه می شود؟

اما نگران نباشید: ریحانا مانند یک پنجره شوی روی داربست با کابلی محکم شده بود که در عکس‌ها مانند یک کارابین محکم به نظر می‌رسید. و آیا این شبیه یک بند ایمنی زیر ژاکت قرمز او نیست؟

در واقع، اگر جشن پس از بازی را تماشا می کردید، نمی توانستید این را از دست بدهید. کلسه، ستاره ی کانزاس سیتی، به هر سوال مصاحبه ای پاسخ می داد که انگار یک سرباز نیروی دریایی است که به یک گروهبان مته پاسخ می دهد.

او احتمالاً به گویندگان فاکس که به اتفاق آرا فیلادلفیا را انتخاب کردند، فریاد زد: «همه شما نگفته‌اید که رئیس‌ها امسال آن را به خانه خواهند برد». “نه یکی!”

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما