آیا شما ریپورتاژ را برای Ardour یا Money آغاز کردید؟

6. متن ریپورتاژ آگهی شما بهتر است بهصورت تبلیغاتی نباشد و مثلاً این محتوا میتواند یک مطلب آموزشی باشد یا بهصورت یک گزارش خبری. رتبه های مختلفی که در سطح وب با لینک های مختلف و موضوعات مرتبط دارد را می توان گفت مرتبط است. استفاده از سبکهای مختلف لینکدهی: بر خلاف تصور بسیاری از افراد هیچ الزامی برای استفاده از سه لینک در ریپورتاژ وجود ندارد، گرچه برخی سایتهای پذیرنده ریپورتاژ محدودیتهایی را اعمال مینمایند اما گاهی استفاده از یک لینک تأثیر کافی را برای شما خواهد داشت. گوگل در رتبه بندی اعمال می کند باید توجه کنیم. خب حال که دانستید چه سایتی می تواند برای درج رپورتاژ شما مناسب باشد باید به چند نکته نیز توجه داشته باشید. بالا تر بودن اعتبار یک وب سایت به معنی اثرگذاری بیشتر تبلیغاتی است که چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم و پنهانی در آن انجام میشود و بنابراین هزینه بیشتری نیز خواهد داشت. سایت هایی که به این سایت لینک داده اند را می توان گفت مرتبط اند. در ادامه مثال هایی را می آوریم که ببینید، سن دامنه واقعا به صورت غیر مستقیم تاثیر به سزایی دارد.

در صورتیکه قصد انتشار رپورتاژ آگهی برای محصولات و خدمات خود را دارید می توانید این کار را بر عهده شرکت دیجیتال مارکتینگ atgo بگذارید. در گام آخر نوبت به انتشار میرسد. عنوان نقش مهمی در جذب خواننده دارد. مورد مهمی که در لینک باید مد نظر باشد، لینک فالو میباشد، چرا که در صورتی که ما دارای لینک فالو در سایت مورد نظر برای رپوتاژ باشیم یعنی سایت منتشرکننده ما را تایید کرده و گوگل نیز زود اعتماد میکند. اعتماد گوگل به این سایت که درسهای خواسته شده گوگل را تا امروز به خوبی پاس کرده است و با انتشار مطلب زود ایندکس شده و در نتایج گوگل ظاهر میشود. مثلا با توجه نوع فعالیت سایت که به صورت اسپم فعالیت کرده است یا نه، می توان گفت مرتبط است. به این صورت که سایت مورد نظر با قرار دادن ریپورتاژ آگهی در سایتهای پر بازدید باعث ورود کاربران جدید به سایت خود خواهد شد که این روش بسیار سریع جواب داده و کاربردی میباشد. برای اینکه اعتبار صفحه یا همان PA را بالا ببرید می توانید لینک صفحه رپورتاژ را در هر جایی که می توانید قرار بدهید و یا سوشال سیگنال ایجاد کنید. این امر کمک میکند تا سایت شما در صفحات بالاتری در موتور جستجو قرار بگیرد.

چرا که آن سایت ها نیز از نظر اعتبار قبلا در سطح نت خودشان را به گوگل اثبات کرده اند. پس نتیجه این که هر چقدر دامین آتوریتی بالاتر، برای رپورتاژ تبلیغاتی بهتر است، ولی از نظر گوگل و جزو رتبه بندی های گوگل نیست و شاید این نوع سایت ها نیز از طرف گوگل جریمه شده و پنالتی نیز بشوند. رتبه و میزان بازدید سایت با استفاده از ریپورتاژها در موتورهای جستجوگر افزایش پیدا میکند. اگر متن و محتوای تولید شده در یک سایت مرتبط به محصول یا خدمات ما منتشر شود، با توجه به اعتماد گوگل به سایت مورد نظر میتواند کمی از این اعتماد را شامل سایت و کلمه کلیدی مورد نظر شما کند. ضمنا خیلی از سایت ها به صورت فیک می توانند دامین اتوریتی را بالا ببرند و به خاطر قیمت رپورتاژ آگهی و بالا بردن آن شما را گول بزنند. البته که لینک فالو در کنار نوفالو باعث اعتماد بیشتر گوگل از نظر این که این رپورتاژ به صورت مصنوعی درج نشده و به خاطر مفید بودن مطلب میباشد نیز بسیار تاثیر گذار است. یکی از روش های خوب تولید محتوا برای رپورتاژ کمک ترجمه محتوای خارجی است که به بهبود سئوی سایت کمک میکند.

درست است که دامین آتوریتی در رتبه بندی های سایت از طرف گوگل نیست، ولی معمولا هر چقدر دامین آتوریتی یک سایت بالا باشد، نزد گوگل محبوب تر باشد و نسبت به مخاطب دارای بازدید و ایمپرشن زیادی میباشد، اما زیاد اهمیت ندارد. چرا که موتورهای جستجویی نظیر گوگل اهمیت بیشتری به وب سایتهای قوی میدهد. اهمیت رپورتاژ آگهی و اصول رپورتاژ آگهی بر کسی پوشیده نیست. مزیت بعدی که رپورتاژ آگهی دارد آن است که وبسایت های معتبر بازدید بالایی دارند و این یک فرصت طلایی برای کسب و کار شماست که این مخاطبان را به وبسایت خودتان هدایت کنید و کسب و کار خود را به آنها معرفی کرده و آنها را تبدیل به مشتریان خود نمایید. درست است که اسپم اسکور جزو اولویتها گوگل نیست. رتبه الکسا درست است که از دید بسیاری برای قیمت رپورتاژ تاثیرگذار است و خیلی مورد توجه میباشد. در این حالت EAT به عنوان مهمترین مورد برای این نوع سایت ها وارد می شود که از کلمات، Expertise به معنای تخصص، Authority یا Authoritativeness به معنای اعتبار و Trustworthiness به معنای اعتماد بودن است.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه