mehrkhbanner

۲۶ راز زیبایی و جوانی به گفته‌ی متخصصان پوست و زیبایی مجله‌ی دیجی‌استایل

راز زیبایی

انواع سرم‌ها و کرم‌های ویتامین C در بازار وجود دارد که می‌توانید تهیه کنید و صبح و شب استفاده کنید. از این سرم‌ها بعد از شستن صورت و قبل از استفاده از مرطوب‌کننده، روی پوست بزنید.

از نظر بعضی افراد روتین های زیبایی پرهزینه و هدر دادن زمان هستند اما باور ما این است که همه ما باید روتین های مراقبت از زیبایی را جدی بگیریم. مردم بیشتر در مورد کدام خصوصیت شما اظهار نظر می کنند؟ به آن توجه کنید. اگر لب‌هایی مثل آنجلینا جولی دارید، حتما برق لب و رژ لب‌هایی با رنگ‌های جسورانه استفاده کنید. اگر مردم رنگ چشمان شما را دوست دارند، سایه ی چشمی پیدا کنید که متمم این زیبایی است و حتما از ریمل استفاده کنید.

آیا شستن موها با تاید بی خطر است؟

رمز انتخاب رنگ مویی مناسب با رنگ پوست شما در آن است که دیگران تصور کنند شما با این رنگ موی زیبا بدنیا آمده‌اید. اگر پوست صورت شما دارای آکنه است، احتمالا اولین کاری که انجام خواهید داد یک فونداسیون ضخیم و افراطی است. بجای این انتخاب، لکه های پوستتان را با کانسیلر بپوشانید، پس از آن هم میتوانید از کرم پودر و یا مرطوب کننده های رنگی استفاده کنید. طبیعتا استفاده از مرطوب کننده های رنگی خیلی سبک‌تر از فونداسیونی ضخیم است.

  • اگر لب‌هایی مثل آنجلینا جولی دارید، حتما برق لب و رژ لب‌هایی با رنگ‌های جسورانه استفاده کنید.
  • بیشتر افراد موقع استفاده از کرم‌ها خصوصا ضدآفتاب، گردن را فراموش می‌کنند.
  • البته به دلایل بهداشتی نباید بیشتر از 3 ماه از یک ریمل استفاده کنید.
  • اما گردن و نواحی زیر چشم اولین جاهایی هستند که نشانه‌های پیری پوست در آن‌ها دیده می‌شود پس به مراقبتی بیشتر نیاز دارند.

هر زمانی بتوانید کرم ضد آفتاب را نادیده می گیرید؟ هرگز این کار را نکنید. ما سال‌ها مجله های مد را خوانده و محصولات زیبایی را تست کرده ایم. در این زمان ما هزاران نکته درباره زیبایی را خوانده و هزاران محصول را استفاده کرده ایم، اما فقط تعداد کمی از آن‌ها با‌ارزش بوده اند.

زیبایی زنان انگلیسی بدون آرایش

در این مقاله رازهای زیبایی پوست و مو زنان انگلیسی را به شما می گوییم. اگر موی شما خیلی تیره است، ظاهرتان را با یک سایه ی تیره یا هایلایتی روشن، متعادل کنید. ما جوانان زیادی را می‌بینیم که موی خود را چندین درجه روشن‌تر میکنند و چهره شان رنگ و رو رفته می شود، نه شگفت انگیز!

راز زیبایی

اولین نکته ای که باید روی آن تمرکز کنید این است که روزانه صورت خود را شستشو دهید. باید اطمینان حاصل کنید که صورت تان را هر چند بار که می توانید بشویید و آن را تمیز و شاداب نگه دارید. این کار باعث می شود ظاهر و احساس خوبی داشته باشید که برای حفظ زیبایی و چهره طبیعی شما بسیار مهم است. به عنوان مثال ، اگر پوست چربی دارید ، میسلار واتر یا لوسیون پاک کننده آرایش برای پاک کردن آرایش مناسب تر از شیر پاکن است که از نظر چربی غنی تر است. برعکس ، اگر پوست خشکی دارید ، روغن یا شیر پاک کن به پوست حمله نمی کند و از خشک شدن بیشتر آن جلوگیری می کند.

این امر مهم ترین مرحله برای رسیدن به چهره ای زیبا است. بر اساس همان اصل ، مرطوب کننده یا آرایش شما باید با نوع پوست شما مطابقت داشته باشد. پوست چرب باید از فونداسیون های بسیار ضخیم اجتناب کند تا باعث خفه شدن پوست نشود ، که با چربی اضافی پاسخ می دهد. پوست های مستعد لک باید حتما آرایش و مرطوب کننده غیر کمدوژنیک را انتخاب کنند تا از ایجاد لک جلوگیری شود.

راز زیبایی

ریمل ها بعد از مدتی خشک می شوند و می توان آنها را احیا کرد. در این شرایط چند قطره آب نمک داخل لوله آن بریزید و یا اینکه آن را داخل یک فنجان آب گرم قرار دهید تا مایع داخل آن دوباره شل شود. البته به دلایل بهداشتی نباید بیشتر از 3 ماه از یک ریمل استفاده کنید.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما