یک اشتباه مرگبار کشف شده در قانون جذب و نحوه اجتناب از آن

قدرت این قانون با مهار قدرت افکار شما شروع می شود. حتی اگر مبتدی هستید و هیچ موفقیت قبلی در استفاده از قانون جذب ندارید یا شاید علاقه ای به استفاده از مطالب برای آموزش دیگران ندارید، باز هم باید این دوره را بگذرانید. تئوری های فیزیک کوانتومی به ما می آموزند که جهان از انرژی ساخته شده است. میدان های انرژی که شبیه هم هستند جذب یکدیگر می شوند. گام دوم این است که از موجوداتی که به شما چسبیده اند و از نظر انرژی یا معنوی شما را تخلیه می کنند، دور شوید. می بینید که چنگال دوم نیز ظاهراً به میل خود شروع به ارتعاش می کند. به عنوان مثال، پس از بیدار شدن در صبح زود، کارمندان می توانند زمانی را تعیین کنند، مثلاً 6 صبح. همچنین انتخاب زمان خاصی در طول ساعات کاری خود به خصوص بعد از ناهار و سپس قبل از بازگشت به رختخواب. Mary Morrissey و Bob Proctor 8 هفته ضمانت بازگشت کامل وجه را برای دوره خود می دهند و در صورتی که از نتایج کاملاً راضی نباشید، پول را پس خواهید گرفت.

اما برای همه کسانی که موفق شده‌اند، بسیاری دیگر هستند که در تلاش خود شکست خورده‌اند و ناامید و ناکام مانده‌اند. یک روال LOA می تواند به شما کمک کند در سایر زمینه های زندگی خود نیز نظم بیشتری داشته باشید، زیرا در وهله اول به شما کمک می کند تا نظم و انضباط را بیاموزید. از طرف دیگر، اگر به طور مکرر بر روی نکات منفی تمرکز کنید، این چیزی است که به زندگی شما جذب می شود. بنابراین، یک کار خوب برای خود انجام دهید و همه چیزهای منفی را که مانع شما می شود، کنار بگذارید. اگر چه شما هنوز عاشق سابق خود هستید و می خواهید دوباره با هم باشید، متوجه خواهید شد که رابطه تان تعریف نشده است و برای احساس خوشبختی و رضایت به یکی نیاز ندارید. زمانی که متوجه می‌شوید که یک چیز همیشه در کار است، تحقق هر خواسته‌ای دشوار نیست – شما در حال تبدیل آگاهی خالص از یک حالت به حالت دیگر هستید. همین امر در مورد تمرکز بر همیشه بدهکار بودن صادق است. روش‌های قدرتمند زیادی در طول این دوره توضیح داده شده است، با این حال من بهتر می‌خواستم اگر این دوره یک بخش واضح از روال‌های تمرینی داشته باشد، بنابراین شما یک مجموعه گام به گام از فرآیندهای صریح برای کمک به شما در ادغام مفاهیم دوره داشته باشید. سطح عمیق تری از وجود شما

Law Of Attraction

این عوامل عبارتند از: موفقیت خارق العاده "راز"، مفاهیم جاودانه علم ثروتمند شدن توسط والاس دی واتلز، اعتبار معلمان موفق بهبود شخصی و رهبران تفکر جدید زمان ما، و اینترنت به عنوان رسانه توزیع.. همانطور که توجه آگاهانه خود را به آنچه به طور خاص می خواهید معطوف می کنید، فکری را که برای شما مهم است بیان می کنید. علاوه بر این، راهنماهای PDF، کتاب کار گام به گام و چهار آیتم جایزه وجود دارد که حاوی چندین کتاب الکترونیکی، صوتی و مدیتیشن های هدایت شده در مورد این محصول است.

دوره اولیه این محصول دیجیتالی مجموعه ای از دوازده دی وی دی است که در آن باب پروکتور و مری موریسی کتاب ساده و در عین حال بی نقص ریموند هالیول "کار با قانون" را بررسی و توضیح می دهند. زندگی خود را برای همیشه با مجموعه عظیمی از فایل های صوتی و ویدئویی رازهای موفقیت قانون جذب (https://www.drgilaki.com/questions/question/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%D8%A7-%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%9F) رایگان تغییر دهید. لطفاً برای دریافت یک مجموعه رایگان فوق العاده از صداها و ویدیوها به اینجا مراجعه کنید. با مجموعه ای رایگان از اسرار فراوانی پول، هیپنوتیزم و تأییدیه های صوتی، کتاب های الکترونیکی و فیلم ها، زندگی خود را برای همیشه تغییر دهید. تجلی فراوانی در زندگی شما نیاز به میل و اراده قوی دارد، بله، اما چیزهای بیشتری وجود دارد. ممکن است بخواهید تصور کنید که با استفاده از قانون جذب از نتیجه چیزی که به تازگی تجسم کرده اید راضی هستید، زیرا با ادامه تجسم، اعتماد به نفس بیشتری به شما می دهد. این در مورد درک این است که هر چیزی که در حال حاضر احساس و تجربه می کنید نتیجه مستقیم دو چیز است: 1) تصمیماتی که انتخاب کرده اید 2) تحمل شما (آنچه در زندگی انتخاب کرده اید که تحمل کنید).

تجلی مدیتیشن بخشی از نظریه قانون جذب است.

اگر هنوز گیر کرده اید و سعی می کنید آن را بفهمید، قانون عملی جذب پاسخ هایی را که به دنبالش بودید به شما می دهد! قانون تجلی در هماهنگی کامل با قانون جذب عمل می کند. آنها تعجب می کنند که اگر قانون جذب برای بعضی ها کار می کند، چرا برای من کار نمی کند؟ تجلی مدیتیشن بخشی از نظریه قانون جذب است. قانون تجلی بیان می کند که وقتی به چیزی فکر می کنید و به آن اعتقاد دارید، بدون شک بخشی از واقعیت شما خواهد شد. سپس، ایجاد تمام ثروت و پول فراوانی که می‌خواهید امکان‌پذیر خواهد بود. قبل از ادامه روند ابراز عشق، باید مطمئن شوید که در مورد خواسته خود جدی هستید و از نظر ذهنی برای دریافت آن آمادگی دارید.

هنگامی که تمرکز و باور را دارید، ذهن شما می‌تواند اقداماتی را انجام دهد تا بدن فیزیکی‌تان را وادار به انجام اقدامات لازم برای انجام همه چیز برای شما کند. ضمیر ناخودآگاه شما تفاوت بین آنچه واقعی است و آنچه تصور می شود را نمی داند. ما اغلب متوجه آن نمی‌شویم، اما ذهن ما حاوی مجموعه‌ای از باورهای ناخودآگاه است که زندگی ما را هدایت می‌کنند – حتی به روش‌هایی که ممکن است برخلاف آنچه فکر می‌کنیم آرزویش را داریم. وقت آن است که همه بفهمند که قدرت دارند و قدرت در افکار، نیات و باورهای آنها نهفته است. ناپلئون هیل برای درک ما از این که چگونه باورهای منفی اندیشی باعث جذب منفی بیشتر به زندگی ما می شود، بسیار مهم بود. شاید بیشتر از آنچه خواسته اید به شما داده شود.

هر جلسه تمرکز خاصی دارد، اما دستور جلسه روان و منعطف خواهد بود تا فضایی را برای بحث و پرسش آزادانه فراهم کند. قانون می گوید: من به هر چیزی که تمرکز، توجه یا انرژی خود را روی آن متمرکز کنم، به سمت خودم جذب می کنم. خواسته یا ناخواستهبا بالا بردن ارتعاشات انرژی خود، می‌توانیم با سطح انرژی خواسته‌های خود مطابقت داشته باشیم و در نتیجه به تجلی آن‌ها منجر شویم. قانون تجلی شروع به ایجاد چیزهایی می کند که شما واقعاً می خواهید. برای اینکه آنچه را که می خواهید به زندگی خود جذب کنید، باید در مورد چیزهایی که می خواهید شفاف باشید. اگر فکر می کنید که این روند یک اشتباه دایره ای است، در منطق خود درست می گویید، با این حال، باید به یاد داشته باشید که هر قاعده ای استثنا دارد و این قانون یک استثنای بزرگ است.

دایره ای موجود در اینجا چیزی است که به جاذبه اجازه می دهد تا کار کند. برعکس، به نظر می رسد که قانون جذب شخصاً به افراد برای خوش شانسی آنها در تولد در یک جامعه ثروتمند پاداش می دهد. وقتی احساس خوبی دارید، افکار خوبی دارید، اما وقتی احساس بدی دارید، به این معنی است که افکاری دارید که برای یک زندگی شاد مناسب نیستند. همچنین باید افکار مشکوک را کنار بگذارید و صبر خود را افزایش دهید. قانون باید عمیق تر اعمال شود، به این معنی که شما واقعا باید بدانید و به آنچه می خواهید فکر کنید، برخی از مؤمنان با تجسم آنچه واقعاً در زمان حال می خواهند، فراتر از این می روند که به عنوان تأیید مثبت شناخته می شود، اما شما باید تأیید کنید. وضعیت شما در حال حاضر همانطور که در حال حاضر اتفاق می افتد. رویدادهای مثبت جذب افراد مثبت می شوند، این راز قانون جذب است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم