گفته می شود که ایلان ماسک در توییتر دستور کاهش مشاغل داده است

سان فرانسیسکو – چهار نفر با اطلاع از این موضوع گفتند که ایلان ماسک قصد داشت از روز شنبه اخراج کارگران در توییتر را آغاز کند و از برخی مدیران خواسته شد تا لیستی از کارمندان خود را برای برکناری تهیه کنند.

آقای. سه نفر از این افراد که به دلیل ترس از انتقام از معرفی شدن خودداری کردند، گفتند که ماسک که روز پنجشنبه یک معامله 44 میلیارد دلاری برای خرید توییتر را تکمیل کرد، دستور داده است که این کاهش ها در سراسر شرکت کاهش یابد و برخی از تیم ها بیش از سایرین کوتاه شوند. مقیاس اخراج ها را نمی توان تعیین کرد. توییتر حدود ۷۵۰۰ کارمند دارد.

گزارش‌ها درباره اخراج کارکنان در توییتر از زمانی که آقای آقایی. ماسک در ماه آوریل با خرید این شرکت موافقت کرد. این میلیاردر که همچنین رهبری خودروساز برقی تسلا و شرکت موشکی اسپیس ایکس را بر عهده دارد، به سرمایه گذاران گفته است که توییتر را خصوصی می کند، نیروی کارش را کاهش می دهد، قوانین تعدیل محتوای آن را لغو می کند و جریان های درآمد جدیدی پیدا می کند.

اخراج کارکنان توییتر قبل از نوامبر انجام می شود. 1 تاریخی که کارمندان قرار بود کمک هزینه سهام را به عنوان بخشی از غرامت خود دریافت کنند. چنین کمک‌هایی معمولاً بخش قابل توجهی از سهم کارکنان را نشان می‌دهد. با اخراج کارگران قبل از این تاریخ، آقای. ماسک ممکن است از پرداخت کمک های مالی خودداری کند، اگرچه قرار است طبق شرایط قرارداد ادغام، به جای سهام آنها به کارمندان پول نقد پرداخت کند.

توییتر و نماینده آقای. ماسک به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.

راس گربر، مدیر اجرایی Gerber Kawasaki Wealth and Investment Management، گفت که جرد بیرچال، رئیس این شرکت به او گفته است. دفتر خانواده ماسک، اخراج در توییتر در راه بود. او گفت: «به من گفته شد که انتظار دارم حدود 50 درصد از مردم بیکار شوند.

آقای. گربر گفت که شرکت او کمتر از یک میلیون دلار برای کمک به تامین مالی آقای سرمایه گذاری کرده است. خرید توییتری ماسک. آقای. Birchall به ایمیلی برای نظر دادن پاسخ نداد.

آقای. ماسک 51 ساله از روز پنجشنبه که مالکیت توییتر را به عهده گرفت، به سرعت حرکت کرده است. او روز چهارشنبه وارد دفتر مرکزی شرکت در سانفرانسیسکو شد و شروع به ملاقات با کارمندان کرد. اواخر پنجشنبه، او مدیر اجرایی، مدیر مالی و سایر مدیران توییتر را برکنار کرد. او همچنین از تبلیغ‌کنندگانی که بخش عمده‌ای از درآمد توییتر را تامین می‌کنند، درخواست کرده است تا به آنها بگویند که این پلتفرم مقصد تبلیغاتی محترمی خواهد بود.

غرفه آقای ماسک برای ارزیابی سایر بخش‌های توییتر، مانند تصمیم‌گیری درباره اینکه چه پست‌هایی را نگه دارد و چه پست‌هایی را در سایت حذف کند، وقت می‌گذارد. در حالی که او ابتدا گفت که می‌خواهد توییتر مکانی آزاد برای انواع تفسیر باشد و کاربران ممنوعه از جمله دونالد جی ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا را بازگرداند. ماسک روز جمعه به صراحت اعلام کرد که چنین تغییراتی فورا اتفاق نخواهد افتاد. در عوض، او اعلام کرد که قصد دارد شورایی را برای رسیدگی به سؤالات محتوا تشکیل دهد و بلافاصله کاربرانی را که منع شده بودند بازگرداند.

آقای. همچنین بعید به نظر می رسد که ماسک چترهای طلایی را که مدیران ارشد اخراجی توییتر دریافت کرده بودند، بپردازد. بر اساس توافقنامه ادغام، این مدیران – از جمله پاراگ آگراوال، مدیر اجرایی – مقرر شده بود در صورت اخراج از 20 تا 60 میلیون دلار غرامت دریافت کنند. غرفه آقای دو نفر با اطلاع از این موضوع گفتند که ماسک مدیران اجرایی را “به دلیل” خاتمه داد، به این معنی که او این کار را انجام داد زیرا او ادعا کرد که توجیهاتی دارد که ممکن است این توافق را باطل کند.

یک نفر گفت که این مدیران که شامل ند سگال مدیر ارشد مالی سابق، شان ادجت مشاور عمومی سابق و ویجایا گاد مدیر ارشد سیاست گذاری و حقوقی سابق نیز می شوند، در حال بررسی مراحل بعدی خود هستند.

آقای. ماسک ممکن است مهندسان توییتر را نیز آزمایش کند. سه نفر با اطلاع از این موضوع گفتند که او و تیمش برخی از پروژه های خود را برای تکمیل تعیین کرده اند. آنها گفتند که یکی از پروژه ها شامل تغییراتی در صفحه ورود به سیستم توییتر است. آنها گفتند که برخی از مهندسان تا اواخر شب جمعه برای تکمیل تکالیف کار می کردند.

در توییتر، برخی از کاربرانی که این پلتفرم را متهم به خفه کردن آن‌ها کردند، در مورد مالکیت جدید پیروز شده‌اند، در حالی که برخی دیگر نگران این هستند که این سایت توسط سخنان نفرت‌انگیز و اطلاعات نادرست تسخیر شود. برخی از کاربران – مانند تهیه کننده ستاره شاندا رایمز، “This Is Us کن اولین، تهیه‌کننده اجرایی و برایان کوپلمن، مجری برنامه «میلیاردها» – در توییتی اعلام کردند که اکنون که توسط آقای آقایی اداره می‌شود، پلتفرم رسانه‌های اجتماعی را ترک خواهند کرد. مشک.

سایر کاربران توییتر نسبت به افزایش سخنان تنفرآمیز که از زمانی که آقای دکتر در این پلتفرم گزارش شده است، ابراز نگرانی کردند. ماسک کنترل را در دست گرفت. لبرون جیمز، ستاره انجمن ملی بسکتبال، به گزارش موسسه تحقیقاتی Network Contagion، یک گروه خصوصی که به مطالعه گسترش محتوای ایدئولوژیک آنلاین می پردازد، اشاره کرد. گفت استفاده از توهین نژادی در توییتر در 12 ساعت پس از آقای آقای 500 درصد افزایش یافته است. قرارداد ماسک نهایی شد.

آقای الون ماسک را نمی‌شناسم و نمی‌توانم برایم مهم باشد که مالک توییتر چه کسی است. جیمز توییت کرد. اما من می گویم که اگر این درست باشد، امیدوارم او و مردمش این موضوع را بسیار جدی بگیرند زیرا این ترسناک است.

روز شنبه، آقای ماسک در توییتر درباره غذا صحبت کرد. او در توییتی نوشت: «نان و شیرینی‌های تازه پخته شده از لذت‌های بزرگ زندگی هستند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم