چگونه از ویدیوهای Deepfake برای انتشار اطلاعات نادرست استفاده می شود

اگرچه استفاده از دیپ فیک در کمپین اطلاعات نادرست طرفدار چین که اخیراً کشف شده است، غیرقانونی بود، اما فصل جدیدی را در جنگ اطلاعاتی باز می کند. در هفته‌های اخیر، ویدئوی دیگری که از فناوری هوش مصنوعی مشابه استفاده می‌کند، به‌صورت آنلاین کشف شد که افراد ساختگی را نشان می‌دهد که خود را آمریکایی توصیف می‌کنند و حمایت از دولت بورکینافاسو را ترویج می‌کنند که برای ارتباط با روسیه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نرم افزار هوش مصنوعی که به راحتی می توان آن را به صورت آنلاین خریداری کرد، می تواند «فیلم ها را در عرض چند دقیقه ایجاد کند و اشتراک ها فقط از چند دلار در ماه شروع می شود». استابز گفت. “این کار تولید محتوا را در مقیاس آسان تر می کند.”

Graphika دو مجری جعلی Wolf News را به فناوری ساخته شده توسط Synthesia، یک شرکت هوش مصنوعی مستقر در بالای یک فروشگاه لباس در سیرک آکسفورد لندن، مرتبط کرد.

این استارت آپ پنج ساله نرم افزاری برای ایجاد آواتارهای دیپ فیک می سازد. یک مشتری به سادگی نیاز به تایپ یک اسکریپت دارد، که سپس توسط یکی از بازیگران دیجیتال ساخته شده با ابزارهای Synthesia خوانده می شود.

به گفته سینتسیا، آواتارهای هوش مصنوعی “دوقلوهای دیجیتالی” هستند که بر اساس ظاهر بازیگران استخدام شده ساخته شده اند و می توان آنها را برای صحبت به 120 زبان و لهجه دستکاری کرد. بیش از 85 کاراکتر برای انتخاب با جنسیت، سن، قومیت، تن صدا و انتخاب مد ارائه می دهد.

یکی از شخصیت‌های هوش مصنوعی، به نام جورج، شبیه یک مدیر کهنه کار تجاری با موهای خاکستری به نظر می‌رسد و کت آبی و پیراهنی یقه‌دار می‌پوشد. دیگری به نام هلیا با حجاب است. کارلو، آواتار دیگر، کلاه سختی دارد. ساموئل کت سفید آزمایشگاهی می پوشد، مانند لباس هایی که پزشکان می پوشند. (مشتریان همچنین می توانند از Synthesia برای ایجاد آواتارهای خود بر اساس خودشان یا بر اساس دیگرانی که به آنها اجازه داده اند استفاده کنند.)

نرم افزار این شرکت بیشتر توسط مشتریان برای منابع انسانی و فیلم های آموزشی استفاده می شود که کیفیت تولید صیقل نیافته کافی است. این نرم افزار که حداقل 30 دلار در ماه هزینه دارد، ویدئوهایی را در چند دقیقه تولید می کند که در غیر این صورت ممکن است چندین روز طول بکشد و مستلزم استخدام گروه تولید ویدئو و بازیگران انسانی است.

Synthesia در وب‌سایت خود گفت: کل فرآیند به آسانی نوشتن یک ایمیل است.

در اینجا نمونه هایی از یک شخصیت تولید شده توسط هوش مصنوعی از Synthesia وجود دارد که برای انواع بازاریابی و کمپین های مشابه استفاده می شود.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان