پزشکان: نتیجه وضعیت فعلی صفر کیلومتر است

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: امروز اگر مجلس از تصمیم خود مبنی بر حذف ارز ترجیحی برگردد باید دید ارز داریم یا نه، وقتی ارز نداریم چه کار می کنیم؟

لطفاً به ما مسعود پزشکی گزارش دهید که برخی از آنها گلایه دارند که در برخی موارد مطالبه عمومی چندان برای مسئولان مهم نیست. به طوری که در موضوع انتخاب رئیس سازمان مناطق آزاد یا تیم مذاکره کننده شاهد چنین تصمیماتی هستیم، افرادی را استخدام می کنند که اعتقاد چندانی به جایگاهی که در آن قرار گرفته اند ندارند. بالاخره گفته اند گذشته بد است و مدیریتش هم بد است، بچه های متدین، انقلابی یا غیرانقلابی، یا هر چه می گویند، همین را در کیف داشتند و ارائه کردند.

نماینده مردم تبریز خاطرنشان کرد: آنچه را که می پذیرند نمی پذیرند و برای کسی نمی آورند. حالا می گویند اینها بد است، افرادی را می آورند که تجربه کمتری دارند، مهارت کمتری دارند و دانش کمتری دارند و نتیجه این می شود که این اتفاق افتاد.

وی تاکید کرد: به جای اینکه بیایند وحدت و وفاق را حفظ کنند و از تجربیات پیشینیان استفاده کنند و با همکاری آنها جلو بروند، آنها را حذف می کنند و صفر کیلومتر می آورند یا کمتر از کیلومتر می آورند که سختی ایجاد می کند.

دکتر گفت 2 بار بحث دارو در مجلس به طور جدی مطرح شد اما نتیجه ای حاصل نشد تا اینکه باید شاهد این وضعیت باشیم. شورا زمانی که ارز خود را داشت توانست تصمیم درستی بگیرد، اما وقتی شورا آمد و خواست ارز ترجیحی را به طور کامل حذف کند و مفاد سقف، دارو و تجهیزات پزشکی را در نظر نگرفت، نتیجه این شد که همان طور که می بینیم

و در خصوص نتایجی که به دست آمده آیا مجمع نمی خواهد از این تصمیم برگردد؟ دفعه بعد با داشتن اون قیمت وقتی قیمت نداریم میخوایم چیکار کنیم؟


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم