پارک مشهور نیویورک دارای 526 هکتار مساحت و یک رئیس جدید است

موناکو اولین رهبر سیاه‌پوستان این اتحاد خواهد بود که 35 سال پیش برای بازسازی پارک پراسپکت پس از یک لغزش طولانی که به گفته دونوگهو ساختمان‌های تخته‌شده و “گرافیتی در همه جا به جا گذاشته بود” تشکیل شد. بودجه عملیاتی اتحاد در حال حاضر بیش از 13 میلیون دلار در سال برای مراقبت از پارک فراهم می کند و کل وقف آن بیش از 25 میلیون دلار است. این اتحاد همچنین بیش از 130 میلیون دلار بودجه عمومی را ترتیب داده است تا به بهبود سرمایه در پارک اختصاص یابد.

ریچارد بوری جونیور، معاون سابق شهردار که مدیر اجرایی رابین هود است، یک گروه ضد فقر که به سازمان هایی مانند قرمز کمک مالی می دهد، می گوید: “او یک اتفاق واقعی واقعی است، اگر این یک کلمه باشد.” Hook Initiative، یک سازمان غیرانتفاعی توسعه جامعه. موناکو از سپتامبر 2020 مدیر اجرایی آن است.

بوری در تالار شهر با موناکو روبرو شد، جایی که در زمانی که بیل دی بلازیو شهردار بود، در دفتر عملیات شهردار کار می کرد و تیمی را که بر پروژه های بین سازمانی متمرکز بود برای بهبود خدمات شهری نظارت می کرد. بوری در مصاحبه‌ای گفت: او و تیمش مجریان و برنامه‌ریزانی بودند که باعث شدند بسیاری از چیزهای مهمی که ما روی آن‌ها کار می‌کردیم گرد هم آیند، از جمله ThriveNYC، ابتکار مراقبت بهداشت روان د بلازیو.

شغل جدید او موناکو را به دنیای پارک ها باز می گرداند. در دبیرستان و کالج، او به عنوان کارآموز برای آدریان بنپه، سپس کمیسر بخش پارک‌ها در منطقه منهتن کار کرد. پس از کالج، او دو بار برای این بخش کار کرد، یک بار به عنوان مدیر کمپین کاشت یک میلیون درخت.

Benepe گفت: «برای رسیدن به رقم بزرگ» در کمپین میلیون‌درختی، «ما نمی‌توانستیم این کار را فقط با کاشت درخت به درخت در پیاده‌رو انجام دهیم، بلکه می‌خواستیم به حداکثر برسیم» بدون اینکه به هدف نزدیک شویم. او گفت که موناکو روی برپایی رویدادهایی کار کرد تا داوطلبان را به مکان‌هایی مانند پارک‌هایی که نیاز به احیای جنگل‌ها دارند بکشاند. میلیونمین درخت در سال 2015 کاشته شد.

بنپ گفت که انتقال او به ابتکار رد هوک «پیشرفت آسانی نبود، زیرا او در حال پذیرفتن یک سازمان غیرانتفاعی بود که هیئت مدیره قدرتمند یا موقوفه بزرگی ندارد – یک سازمان غیرانتفاعی که کار مهمی را در محله‌ای که به آن نیاز دارد انجام می‌دهد. “

موناکو برای کار جدیدش رفت و آمد طولانی به پارک پراسپکت نخواهد داشت. او گفت: “من آن طرف خیابان در تراس ویندزور زندگی می کنم.”

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان