(ویدئو) اولین عملیات ضد تروریستی در آرام ترین کشور جهان

پلیس ایسلند اعلام کرد که چهار نفر را در یک عملیات گسترده مرتبط با یک حمله تروریستی دستگیر کرده است.

بنا به گزارش فراریان، یکی از پلیس محلی گفت: چندین قبضه سلاح نیمه اتوماتیک از جمله قبضه چاپ سه بعدی در 9 نقطه مختلف و هزاران کیلو مواد منفجره و مواد ماهیگیری کشف و ضبط شد.

کارل اشتاینر والسون، کمیسر پلیس ملی در این کشور به خبرنگاران گفت: پلیس از اینکه این گروه در حال تدارک یک حمله تروریستی است راضی است.

به گفته کمیسر پلیس، چهار شهروند 20 ساله ایسلندی در کوپاگور، حومه ریکیاویک، پایتخت ایسلند و همچنین در شهر خلیج مولسفیلز در جنوب غربی این کشور دستگیر شدند.

پلیس بدون اشاره به مسیر و نگرانی های این گروه تروریستی اعلام کرد که در ارتباط با برخی گروه های خارجی قصد ایجاد رعب و وحشت در شخصیت های سیاسی و منفجر کردن ساختمان های دولتی را داشته اند.

این اولین بار است که در این کشور، جزیره ای کوچک در شمال اروپا، نیروهای امنیتی مظنونان تروریسم را دستگیر می کنند.

ایسلند با 375 هزار نفر جمعیت از سال 2008 تاکنون عنوان آرام ترین کشور جهان را به خود اختصاص داده است. میزان جرم و جنایت و خشونت در این کشور بسیار پایین است اما در سال های اخیر افزایش جرم و جنایت برخی از محققان و مکان ها را نگران کرده است.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان