نظر | مضحک ترین قسمت عذرخواهی رئیس شورای شهر لس آنجلس

در مجله نیویورک، ربکا تریستر با نوشتن این جمله که “به نظر می رسد که او از تمام قطعات XXL در کارخانه گای ساخته شده است”، به بدنه بسیار بزرگ توصیفات عالی از بدن جان فترمن اضافه کرد. (این انتخاب من است.)

در واشنگتن پست، شان ویلنتز از سرسختی عجیب دونالد ترامپ شگفت زده شد: «او شبیه زامبی‌ها، در بزرگترین صحنه جهان تسلیم می‌شود و بداخلاق می‌کند، همان‌طور که ستون‌نویس‌های شایعه‌پراکنی او را به‌عنوان «دونالد» می‌خواندند. و او شب مردگان زنده خود را با موفقیتی تهدیدآمیز ادامه خواهد داد تا اینکه سرانجام کسی یک چوب استعاری را در قلب استعاری او می راند. (جانت کولیر، پورتلند، اوره، و سینتیا کرواسدیل، پورتلند، اوره.)

در تایمز، پیت ولز اضافه شدن نامتناسب رستوران مارتا استوارت به استریپ در لاس وگاس را توضیح داد: «در این خیابان انباشته‌های فرهنگی، بدفورد اثر مارتا استوارت، واحه‌ای از آرامش است. این یک تخته کربیج در یک بازی ویدیویی، یک لیوان زنجبیل در یک بار تیکی است.» (دیانا واسیلاکیس، سواحل جنوبی، NC، و جودی آیتا، وست پیتستون، پنسیلوانیا.)

سارا وول، گری بوکانن، یک مونتانی را که برای مجلس نامزد می‌شود، به‌عنوان یک مستقل انتخاب کرد: «او برچسب «ساخته‌شده در مونتانا» را برای تبلیغ محصولات بومی ایجاد کرد، یک ترفند بازاریابی که هر بار که با معضلات ژله‌ای و مربای زندگی مواجه می‌شوم، دچار آن می‌شوم. او نوشت. (Jo Wollschlaeger، پورتلند، Ore.)

میشل گلدبرگ به یاد می آورد که زمانی دوست داشت در توییتر حضور داشته باشد تا «تا دیر وقت در یک مهمانی بد مملو از افرادی که از شما متنفرند، بماند. من اکنون فکر می کنم این برای توییتر بیش از حد سخاوتمندانه بود. منظورم این است که حتی بدترین مهمانی ها هم به پایان می رسند.» (جی کارنی، باتاویا، نیویورک)

و چارلز بلو به ادعای جینی توماس مبنی بر اینکه او هرگز درباره تئوری های توطئه انتخاباتی خود با همسرش کلارنس صحبت نکرده بود، تردید داشت: “آیا خانواده توماس فقط ساکت هستند و فقط با صدای ناله و خیانت پر شده است؟” (تام مارتین، لاس وگاس)

برای نامزد کردن بخش‌های مورد علاقه از نوشته‌های اخیر تایمز یا سایر نشریات برای ذکر در «برای عشق جملات»، لطفاً به من ایمیل بزنید. اینجا، در قسمت موضوع “جملات” را قرار دهید و نام و محل زندگی خود را درج کنید.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه