نظر | ران دیسانتیس جنگ های فرهنگی خود را به دلیلی دوست دارد

در اینجا یک سوال وجود دارد: Gov. ران دیسانتیس از فلوریدا به مدیکر فکر می‌کند؟ مدیکید؟ امنیت اجتماعی؟ قانون مراقبت مقرون به صرفه؟

دیسانتیس تصویر سیاسی ملی خود را بر اساس نبردهای به موقع و استراتژیک انتخاب شده ساخته است. ابتدا مخالفت با استراتژی های کاهش کووید و دستورات واکسن بود. سپس خصومت آشکار نسبت به LGB (و به ویژه) T. Floridians و هر چیزی و هر کسی که بیدار می شود بود. اکنون این تشدید هر دو حرکت است، با هدف تصرف جناح راست در رقابت های ریاست جمهوری جمهوری خواهان، که قبلاً شروع به دور شدن از شوخی های پشت صحنه به رقابت آشکار بین رقبا کرده است.

دیسانتیس می‌گوید که می‌خواهد دستورات واکسن را ممنوع کند و قوانین ماسک را محدود کند و فلوریدا را به پناهگاهی امن در برابر آنچه که «ایالت امنیت زیست‌پزشکی» می‌خواند تبدیل کند. او همچنین از دانشگاه‌های دولتی می‌خواهد که تعداد و سن دانشجویانی را که برای نارسایی جنسیتی مراجعه کرده‌اند یا تحت درمان قرار گرفته‌اند، ارائه کنند، که منتقدان معتقدند این اولین گام فرماندار برای ممنوعیت این خدمات است. و وزارت آموزش او قبلاً یک دوره آزمایشی جابجایی پیشرفته را که مطالعات آمریکایی آفریقایی تبار را پوشش می دهد به این دلیل که ابزاری برای تلقین سیاسی است رد کرده است. برایان گریفین، دبیر مطبوعاتی DeSantis، گفت: “همانطور که ارائه شد، این دوره وسیله ای برای یک دستور کار سیاسی است و شکاف های مبهم و بزرگی را ایجاد می کند که می تواند با مطالب ایدئولوژیک اضافی پر شود، که ما اجازه نمی دهیم.”

به هیچ وجه هیچ یک از این موارد پیش پا افتاده یا بی اهمیت نیست. فلوریدا سومین ایالت پرجمعیت است. راه اندازی جنگ علیه واکسن ها یا استفاده از قدرت دولتی برای آزار و اذیت دانش آموزان تراجنسیتی، زندگی هزاران نفر را دشوار و حتی خطرناک می کند.

و با این حال، دلیلی وجود دارد که دیسانتیس این مسائل و تقریباً هیچ چیز دیگری را به پلتفرمی تبدیل کرده است که امیدوار است قدرت ملی را از آن بسازد. دیسانتیس با گرایش به نبردهای پرمخاطب به عنوان یک جنگجوی فرهنگی برای مرتجع ترین قشر مردم آمریکا – سال گذشته، برای مثال، نبرد با شرکت دیزنی را انتخاب کرد – خود را به قهرمان نخبگان محافظه کار تبدیل کرده است. بی‌تفاوتی لیبرال‌ها و دموکرات‌ها بدون آن‌که به دیدگاه‌های رادیکال و غیرمحبوب او در مورد بیمه‌های اجتماعی و دولت رفاه اشاره کند.

دیسانتیس به عنوان یک نماینده کنگره، که سه دوره از سال 2013 تا 2018 (زمانی که برای فرمانداری نامزد شد) خدمت کرد، یکی از بنیانگذاران گروه آزادی مجلس نمایندگان، تندروترین و محافظه‌کارترین جناح در کنفرانس جمهوری‌خواهان مجلس بود که اکنون در کانون توجه قرار گرفته است. نبرد رهبری آن با کوین مک کارتی، رئیس مجلس و نقش محرک آن در استفاده از سقف بدهی برای اجبار کاهش هزینه‌ها برای عموم مردم ناآگاه.

دیسانتیس از مخالفان سرسخت به اصطلاح حقوق و سایر اشکال کمک های فدرال بود. او در سال 2013 به تلاش برای تعطیلی دولت به دلیل بودجه برای قانون مراقبت مقرون به صرفه کمک کرد و در همان سال به تصویب یک قطعنامه بودجه رای داد که بیش از 250 میلیارد دلار از تامین اجتماعی و مدیکر را طی یک دهه کاهش می داد. در سال 2017، مانند اکثر جمهوری‌خواهان دیگر، به لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه و کاهش مالیات بر شرکت‌ها، افراد پردرآمد و وارثان ثروتمند رأی داد.

دسانتیس، با توجه به کتاب سال 2011 خود، “رویاهایی از پدران بنیانگذار ما: اولین اصول در عصر اوباما” معتقد است که تدوین کنندگان قانون اساسی “کوشیدند تا سیستمی از حکومت بسازند که از توزیع مجدد ثروت توسط دولت جلوگیری کند.” دیسانتیس با توجه به قانون مراقبت مقرون به صرفه و بوروکراسی فدرال، هر دو را به عنوان “استبداد اداری” محکوم می کند که “محدودیت های خفه کننده ای را بر کل جامعه اعمال کرده اند.” و در حالی که او به طور مستقیم نیو دیل و فرزندان آن را هدف قرار نمی دهد – کل کتاب به عنوان یک حمله به دولت اوباما است – استدلال های او علیه سیاست توزیع مجدد باید به همان اندازه که در مورد Obamacare اعمال می شود، در مورد تامین اجتماعی نیز اعمال شود. بیخود نیست که فلوریدا یکی از 11 ایالتی است که توسعه Medicaid را قبول نکرده است.

بله، به عنوان فرماندار فلوریدا، دیسانتیس مشتاقانه از بودجه های بادآورده کمک به کووید برای تقویت موقعیت سیاسی خود در ایالت، با پاداش برای کارکنان فوریت های پزشکی و پول جدید برای حفاظت از محیط زیست استفاده کرده است. اما این بدان معنا نیست که او تفکر خود را در مورد این مسائل بزرگتر از هزینه های فدرال تغییر داده است.

نتیجه همه اینها این است که حریفان دیسانتیس باید تا حد امکان از انجام بازی او خودداری کنند. لازم نیست در زمینش با او مقابله کنید. در عوض می‌توانید او را مجبور کنید که تعهدات سیاسی دیگر و غیرمحبوب‌تر خود را بپذیرد یا پاسخگو باشد. جالب است که این رویکردی است که دونالد ترامپ ممکن است برای رد دسانتیس در رقابت مقدماتی جمهوری خواهان اتخاذ کند. رولینگ استون گزارش می‌دهد: «یکی از حوزه‌هایی که ترامپ و متحدانش در آن چنین ضعفی را در DeSantis حس می‌کنند، امنیت اجتماعی است. باید گفت ترامپ در سال 2016 از این استراتژی برای موفقیت بزرگی در برابر مخالفان جمهوری خواه خود استفاده کرد.

شاید خیلی زیاد باشد که از لیبرال ها و دموکرات ها بخواهیم از رئیس جمهور سابق درس بگیرند، اما در اینجا آنها باید. بهترین راه برای خنثی کردن دسانتیس به عنوان یک نیروی سیاسی ممکن است صرف زمان کمتر برای درگیری فرهنگی و زمان بیشتر برای اثبات این موضوع باشد که اگر به او فرصت داده شود، آنچه را که از شبکه ایمنی باقی مانده است کاهش خواهد داد و از درآمد برای کمک به ماندن ثروتمندان استفاده خواهد کرد. ثروتمند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم