نظر | دموکراسی در حال حاضر از انتخابات میان دوره ای جان سالم به در برد

می توانید مهاجرت به کانادا را متوقف کنید. شما می توانید تماس با سفارت نیوزلند در مورد چگونگی شهروندی شدن در آنجا را فراموش کنید. انتخابات روز سه‌شنبه واقعاً مهم‌ترین آزمون از زمان جنگ داخلی بود که آیا موتور سیستم قانون اساسی ما – توانایی ما برای انتقال مسالمت‌آمیز و مشروع قدرت – دست نخورده باقی می‌ماند. و به نظر می رسد که از راه رسیده است – کمی سخت، اما خوب.

من هنوز حتی حاضر نیستم همه چیز را واضح به نظر برسانم و اعلام کنم که حضور در یک پلاتفرم انکار انتخابات هرگز سیاستمدار آمریکایی دیگری را وسوسه نخواهد کرد. اما با توجه به درجه بی‌سابقه‌ای که انکار انتخاباتی در این میان‌دوره افزایش یافت و روشی که چندین بند انگشت معروف تقلید از ترامپ که انکار را در کمپین‌های خود محوریت قرار دادند، ساعت‌های خود را تمیز کردند – شاید ما به تازگی از یکی از بزرگ‌ترین تیرهایی که تا به حال هدف گرفته شده‌ایم طفره رفته‌ایم. در قلب دموکراسی ما

مطمئناً، یک تیر دیگر می‌تواند هر لحظه ما را هدف قرار دهد، اما به نظر می‌رسید که کل سیستم انتخاباتی ایالات متحده – در ایالت‌های قرمز و آبی – عملکرد تحسین‌برانگیزی داشته است، تقریباً از دو سال اخیر بحث و جدل دوری کرده و آن را به چیزی که همیشه بوده کاهش داده است: ساختگی شرم آور یک نفر و بی شرم ترین شیفتگان و مقلدین او. با توجه به تهدید منکران ترامپ در مورد پذیرش و مشروعیت انتخابات ما، این یک معامله بزرگ است (و امیدوارم تا پایان شمارش آریزونا ادامه یابد).

این نمی تواند در زمان بهتری اتفاق بیفتد، زیرا رهبران روسیه و چین سیستم های خود را دستکاری کرده اند تا فراتر از دوره های قبلی تعیین شده خود در قدرت مستقر شوند.

یکی از استدلال های آنها برای مردم خود در انجام این کار این بود که به چیزهایی مانند جان اشاره کنند. 6، 2021، شورش در آمریکا و به ظاهر هرج و مرج انتخابات ما به شهروندان خود بگوییم: «دموکراسی به این شکل است. آیا این همان چیزی است که شما اینجا می خواهید؟

در واقع، پرزیدنت بایدن در ماه مه، هنگام سخنرانی آغازین خود در کلاس فارغ التحصیلی آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده، زمانی که رئیس جمهور شی جین پینگ چین در سال 2020 انتخابش را به او تبریک گفت، یادآور شد: «او گفت که دموکراسی ها را نمی توان در قرن 21 حفظ کرد. خودکامگی ها جهان را اداره خواهند کرد. چرا؟ همه چیز به سرعت در حال تغییر است. دموکراسی ها به اجماع نیاز دارند و زمان می برد و شما وقت ندارید.»

به همین دلیل، هم شی جینپینگ و هم رئیس جمهور روسیه، ولادیمیر پوتین – و رهبر عالی ایران که اکنون با یک قیام به رهبری زنان ایرانی مواجه است – سه شنبه شب نیز شکست خوردند. زیرا هرچه سیاست ما وحشی‌تر و بی‌ثبات‌تر باشد، توانایی ما در انتقال مسالمت‌آمیز قدرت کمتر باشد، توجیه نکردن هرگز برای آنها آسان‌تر است.

اما در حالی که انکار انتخابات در این هفته به عنوان یک پیام پیروز به نظر می رسد، هیچ یک از چیزهایی که هنوز پایه های دموکراسی آمریکایی را می خورد – و ما را از انجام کارهای سخت بزرگ باز می دارد – از بین نرفته است.

من در مورد روشی صحبت می کنم که در آن سیستم اصلی ما، فریبکاری و شبکه های اجتماعی ادغام شده اند تا به طور پیوسته گفتگوی ملی ما را مسموم کنند، جامعه ما را به طور پیوسته به قبایل سیاسی قطبی کنند و به طور پیوسته ستون های دوقلوی دموکراسی ما: حقیقت و اعتماد را از بین ببرند.

بدون اینکه بتوانیم در مورد آنچه درست است به توافق برسیم، نمی دانیم از کدام راه برویم. و بدون اینکه بتوانیم به یکدیگر اعتماد کنیم، نمی توانیم با هم به آنجا برویم. و همه چیز بزرگ و سخت باید با هم انجام شود.

بنابراین، دشمنان ما عاقلانه خواهند بود که ما را به حال مرگ رها نکنند، اما ما حتی عاقل‌تر خواهیم بود که به این نتیجه نرسیم که، چون از بدترین‌ها اجتناب کرده‌ایم، بهترین‌ها را در آینده قفل کرده‌ایم.

همه چیز درست نیست.

ما به همان اندازه که از این انتخابات بیرون آمدیم، تقسیم شده ایم. اما تا جایی که موج قرمز خود را نشان نداد – به ویژه در ایالت های نوسانی مانند پنسیلوانیا، جایی که جان فترمن بر کرسی سنا نسبت به دکتر مورد حمایت ترامپ دست یافت. اوز، و در نواحی نوسانی مانند یکی در مرکز ویرجینیا که در آن ابیگیل اسپانبرگر، نماینده دموکرات، با شکست دادن نامزد دیگری که مورد حمایت ترامپ قرار داشت، دوباره انتخاب شد – به این دلیل بود که به اندازه کافی مستقل و جمهوری خواهان و دموکرات های میانه رو حضور یافتند تا فترمن و اسپانبرگر را در صدر قرار دهند.

دان بائر که مدیر ارتباطات در این منطقه بود، گفت: «هنوز یک گروه قابل دوام از رای دهندگان میانه رو وجود دارد که وقتی انتخاب معتبری به آنها داده شد – نه در همه جا و نه همیشه، بلکه در برخی از مناطق کلیدی – خود را مطرح کردند. کاخ سفید کلینتون به من گفت. فکر می‌کنم هنوز رای‌دهندگان زیادی هستند که می‌گویند: «ما یک مرکز قابل دوام می‌خواهیم، ​​جایی که بتوانیم بفهمیم که چگونه اتفاقاتی بیفتد که واقعاً به مردم کمک کند، حتی اگر بی‌نقص و یا به یکباره نباشد. ما نمی خواهیم هر انتخاباتی وجودی باشد.»

بائر افزود، چالش این است که چگونه می‌توان این احساسات را افزایش داد و به طور منظم در واشنگتن کار کرد؟

نمی‌دانم، اما اگر این انتخابات نشانه‌ای از این است که ما حداقل از لبه پرتگاه عقب می‌شویم، به این دلیل است که هنوز تعداد زیادی از آمریکایی‌ها در این اردوگاه مستقل یا مرکزگرا افتاده‌اند و نمی‌خواهند به نارضایتی‌ها، دروغ‌ها و نارضایتی‌ها ادامه دهند. فانتزی های دونالد ترامپ، که آنها می توانند ببینند، جمهوری خواهان را دیوانه کرده و کل کشور را به هم ریخته است. آنها همچنین نمی‌خواهند توسط مجریان بیدار چپ افراطی در غل و زنجیر قرار بگیرند و از گسترش خشونت سیاسی بیمار که به تازگی با شوهر نانسی پلوسی ملاقات شده است، وحشت دارند.

ما به خاطر زنده نگه داشتن این مرکز به نمایندگان جمهوری خواه لیز چنی و آدام کینزینگر و نماینده دموکرات الین لوریا بدهکار هستیم. هر سه نفر به رهبری جن کمک کردند. 6 تحقیق در کنگره انجام شد و در نتیجه به اجبار از سمت خود کنار رفتند. اما پیامی که کمیته به تعداد کافی رای دهندگان فرستاد – که هرگز، هرگز، هرگز نباید اجازه دهیم چنین اتفاقی دوباره تکرار شود – مطمئناً به عدم وجود موج طرفدار ترامپ در این انتخابات میان دوره ای کمک کرد.

در مجموع، ما یک صورت حساب بهداشتی تمیز دریافت نکردیم. ما تشخیص دادیم که گلبول‌های سفید خون سیاسی ما در مقابله با عفونت متاستاز که تهدید به کشتن کل سیستم انتخاباتی ما بود، خوب عمل کردند. اما این عفونت هنوز وجود دارد، به همین دلیل است که دکتر توصیه کرد: “به شیوه های سالم رفتار کنید، قدرت خود را تقویت کنید و 24 ماه دیگر برای اسکن مجدد برگردید.”

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان