نبرد مربا در ترکیه آغاز شد!

کد خبر : 1937091 |
22 اردیبهشت 1402 ساعت 22:52 |
5.9 هزار بازدید |

0
نقطه نظر

فینال لیگ والیبال ترکیه به بازی پنجم کشیده شد.

نبرد مربا در ترکیه آغاز شد!

بر اساس این گزارش، در آغاز چهارمین بازی از سری فینال هالک بانک تیم والیبال سوپرلیگ ترکیه با نتیجه 3 بر یک از سد شهر آنکارا گذشت و این بار دربی شهر آنکارا تکمیل می شود و کار به بازی سرنوشت ساز پنجم کشیده می شود.

در این بازی هالک بانک ست های اول، دوم و چهارم را به ترتیب 25 بر 23، 25 بر 20 و 25 بر 16 برد و تنها ست سوم را 25 بر 19 ترک کرد تا دوستان نیمیر عبدالعزیز در تیم هالک بانک همه چیز را بازی کنند. در سه روز گذشته تالار پایتخت این کشور در بخشند برگزار می شود.

1874620

در این بازی دو ستاره پشت خط بانوان بهترین تیم های کشور بودند، نیمیر عبدالعزیز برای هالک بانک و واتر تارمت برای بانک کشاورزی عالی بودند. روبرتو پیاتزا سرمربی تیم ملی والیبال هلند از اینکه در یک سال دو ستاره آماده المپیک دارد بسیار خوشحال است.

بانک کشاورزی دو سال قهرمان این لیگ است و این بانک نمی خواهد مانع کسب سومین قهرمانی این تیم شود.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان