من مشتاق دیدار با آرژانتین و مسی هستم

کد خبر : 1855938 |
06 آذر 1401 ساعت 18:58 |
27 هزار بازدید |

13
نقطه نظر

درچیک shznы:

و ویچیک شزنی بی صبرانه منتظر دیدار با آرژانتین و رقابت با لئو مسی در جام جهانی است.

من مشتاق دیدار با آرژانتین و مسی هستم

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی لهستان شروع خوبی در جام جهانی 2022 داشته است و با کسب چهار امتیاز از دو دیدار، در صدر جدول گروه خود قرار دارد. در بازی دوم لهستان با دو گل از سد عربستان گذشت و ویچیک شزنی موفق شد ضربه پنالتی این دیدار را مهار کند. آنها باید به زودی به مصاف تیم ملی آرژانتین بروند و ویچیک شزنی انگیزه بالایی برای این دیدار دارد.

و ویچیک شزنی گفت: “عمل مخالف بسیار سخت تر و تعیین کننده تر از اقدام دوم بود، حتی اگر مهار یک ضربه پنالتی در جام جهانی بهترین فرصت برای یک دروازه بان باشد. همه در جام جهانی بازی می کنند تا با بهترین ها روبرو شوند. دنیا و با تمام احترامی که برای عربستان قائل هستم، می خواهم با بهترین ها روبرو شوم.

روایرویی با لیونل مسی؟ بازی مقابل او دشوارتر خواهد بود، زیرا مسی پنالتی های خود را به روش های مختلف می زند. مثل همیشه دارم آماده می شوم و البته امیدوارم در ضربات پنالتی مجبور نباشم با لیونل مسی روبرو شوم.

آرژانتین بازیکنان قوی زیادی دارد و لائوتارو مارتینز نیز بازیکن بزرگی است، اما بحث بین اینتر و یوونتوس اینجا مطرح نیست. ما اینجا با تیم های ملی کشورمان هستیم و هر کاری می کنیم تا نتایج خوبی بگیریم. دیگر نمی توانم برای دیدار با تیم ملی آرژانتین صبر کنم. من نمی گویم برای تساوی بازی می کنیم، اما به نتیجه 0-0 بسنده می کنیم.”

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه