طرحی آسان برای هدایای نمایشگاه

در اواخر همان ماه، این سریال برای فصل هفتم با سفارش هفت قسمتی تمدید شد. اواخر همان ماه، شیران از کمپین غذای رایگان فوتبالیست مارکوس راشفورد حمایت کرد و کلوپ صبحانه خود را در رستوران ناتینینگ هیل، برتی بلواسومز، افتتاح کرد. گردشگری ایرلند یک کمپین بازاریابی با مضمون بازی تاج و تخت مشابه تبلیغات مرتبط با تالکین نیوزلند دارد. صحنه های بیرونی در ایرلند شمالی در Sandy Brae در کوه های Morne (ایستاده برای Vaes Dothrak) فیلمبرداری شد. Castle Ward (Winterfell); Saintfield Estates (وینترفل Godswood)؛ جنگل Tollymore (صحنه های فضای باز)؛ Cairncastle (محل اعدام)؛ معدن Magheramorne (قلعه سیاه)؛ و قلعه شین (زمین مسابقات). تهیه‌کنندگان در ابتدا به فکر فیلمبرداری کل سریال در اسکاتلند بودند، اما به دلیل در دسترس بودن فضای استودیو و اعتبار مالیاتی، تصمیم به ایرلند شمالی گرفتند. قلعه دون در استرلینگ اسکاتلند نیز در قسمت اصلی آزمایشی برای صحنه‌هایی در وینترفل استفاده شد. در فصل آخر، بودجه تولید هر قسمت 15 میلیون دلار تخمین زده شد.

تولید بازی تاج و تخت و دیگر سریال‌های تلویزیونی صنایع خلاق ایرلند شمالی را تقویت کرد و به رشد 12.4 درصدی مشاغل هنری، سرگرمی و تفریحی بین سال‌های 2008 تا 2013 کمک کرد (در مقایسه با 4.3 درصد در بقیه بریتانیا در مدت مشابه).. اوایل نوجوانی (12 تا 14): این دوره اغلب با نوسانات خلقی مشخص می شود، اگرچه – همانطور که معمولاً تصور می شود – به هورمون ها وابسته نیستند. بیشتر مشاغل محلی (فکر می‌کنید کافی‌شاپ‌ها، سالن‌های ورزشی، غذاخوری‌های مادر و پاپ و غیره) در فیس‌بوک تبلیغ نمی‌کنند، که این مشکلی است که می‌توانید برای آنها حل کنید. با انجام این کار، شما یک هدیه یا محصول مورد نیاز آنها را دریافت می کنید و می توانید هر روز از آن استفاده کنید. بیهام گفت: "شما می توانید تمام عناصر اساسی را در برنامه درسی دوره کارشناسی پوشش دهید، اما آن سال های اضافی که می توانید پایان نامه ای را تکمیل کنید و آموزش های متمرکزتری در زمینه تحقیق دریافت کنید، بسیار مهم است."جنبه‌هایی از طرح رمان‌ها و اقتباس‌های آن‌ها بر اساس موقعیت‌ها، شخصیت‌ها و رویدادهای تاریخ اروپاست. به دلیل تعداد زیاد شخصیت‌های جدید، بنیوف و وایس معرفی چند شخصیت کلیدی را در فصل دوم به تعویق انداختند و چندین شخصیت را در یک شخصیت ادغام کردند یا کارکردهای داستانی را به شخصیت‌های مختلف اختصاص دادند.

جورج آر.آر.مارتین تصمیم گرفت تا داستان را بیشتر شبیه داستان های تاریخی کند تا فانتزی معاصر، با تاکید کمتر بر جادو و جادو و بیشتر بر نبردها، دسیسه های سیاسی و شخصیت ها، و معتقد بود که جادو باید در ژانر فانتزی حماسی به طور متوسط ​​مورد استفاده قرار گیرد. گفتم: «از این حالم به هم می‌خورد، می‌خواهم چیزی بنویسم که به اندازه‌ای که می‌خواهم باشد، و مجموعه‌ای از شخصیت‌ها به هزاران نفر می‌رسند، و من هم خواهم داشت. قلعه های بزرگ و نبردها و اژدهاها. در رابطه با برندسازی افراد مشهور، اگر یک شرکت تصمیم بگیرد که می‌خواهد از یک سلبریتی مشهور و شناخته شده برای تایید کمپین خود استفاده کند، باید به دقت انتخاب کند که از چه نقاط تماسی برای انتقال نام تجاری خود به مشتریان خود استفاده می‌کند. در سال 1953، او اولین خانه افراد مشهور خود را در شرمن اوکس، کالیفرنیا در بلوار ولی ویستا، واقع در منطقه دره سان فرناندو لس آنجلس، طراحی و ساخت. بنیوف و وایس اپیزودهای خود را با هم نوشتند. یکی نیمه اول فیلمنامه را نوشت و دیگری نیمه دوم را نوشت. دیو هیل پس از کار به عنوان دستیار بنیوف و وایس برای فصل پنجم به گروه نویسندگی پیوست.

علاوه بر «محرک‌های مجازی غذا»، ما یک استراتژی برای دسترسی به پلتفرم خود برای متخصصان مالی که به تحقیقات سرمایه‌گذاری و ابزارهای ارتباطی مشتری در حین کار از خانه نیاز دارند، ابداع کرده‌ایم. یک طرح کلی ایجاد شد که هر یک از نویسندگان روی بخشی از آن کار می کردند تا برای هر قسمت یک قیمت هدایای تبلیغاتی فیلمنامه ایجاد کنند. کوگمن که حداقل یک قسمت را برای پنج فصل اول نوشت، تنها نویسنده دیگر در اتاق نویسندگان با بنیوف و وایس بود. بنیوف چند صد صفحه از اولین رمان «بازی تاج و تخت» را خواند، اشتیاق خود را با دی بی وایس در میان گذاشت و به آنها پیشنهاد داد که رمان‌های مارتین را در یک مجموعه تلویزیونی تطبیق دهند. ویس اولین رمان را در «شاید 36 ساعت» به پایان رساند. سپس آنها توسط بنیوف و وایس که یادداشت برداری کردند خوانده شد و بخش هایی از فیلمنامه بازنویسی شد. پس از نقل مکان به منطقه آستین، بریس تا دوران دبیرستان فوتبال تکل بازی نکرد و در تیم فوتبال پرچم در مدرسه اسقفی سنت اندرو حضور داشت، جایی که هم تیمی هایش شامل بازیگر بن مک کنزی بود که در همان سال بود.

Cogman که دو قسمت را برای فصل پنجم نوشت، یک ماه و نیم طول کشید تا هر دو فیلمنامه را کامل کند. دو فصل اول هر کدام یک رمان اقتباس کردند. سحر کاذب (1924)، رمانی از ادیت وارتون، اولین رمان در سال 1924 در مجموعه قدیمی نیویورک بود و قهرمان داستان را با جان راسکین ملاقات کرد. مرحله اول مسابقه افتتاحیه در شهر کالج نیو پالتز، نیویورک به پایان رسید، جایی که تجمع کنندگان با علائم ضد ترامپ از سوارکاران استقبال کردند. اگرچه فصل اول سریال از نزدیک وقایع رمان اول را دنبال می کند، تغییرات قابل توجهی برای فصل های بعدی ایجاد شد.

299/.402/.590/.991. برای عملکرد تهاجمی خود، تروت چهارمین جایزه نقره ای اسلاگر خود را در چند فصل به دست آورد. فصل چهارم به دوبرونیک بازگشت و شامل مکان‌های جدیدی از جمله کاخ دیوکلتیان در اسپلیت، قلعه کلیس در شمال اسپلیت، معدن پرون در شرق اسپلیت، رشته کوه موسور و باشک ودا در جنوب آن بود. بنیوف و وایس گاهی شخصیت هایی را به نویسندگان خاصی اختصاص می دادند. برای مثال، Cogman برای فصل چهارم به آریا استارک منصوب شد. جین اسپنسون و برایان کاگمن بعداً برای نوشتن یک قسمت برای فصل اول اضافه شدند. صحنه‌هایی که در شمال دیوار، در Frostfangs، و در Fist of the First Men اتفاق می‌افتند، در نوامبر 2011 در ایسلند در یخچال Vatnajökull در نزدیکی Smyrlabjörg، یخچال Svínafellsjökull در نزدیکی Skaftafell و Mýrdalsjökull Hökökull در نزدیکی یخچال‌های طبیعی تصویربرداری شدند. صحنه‌های جنوبی فصل اول در مالتا فیلمبرداری شد، تغییری در لوکیشن قسمت آزمایشی سریال مراکشی. به گفته وزیر اول، آرلین فاستر، این سریال به جز The Troubles بیشترین تبلیغات را در تاریخ خود به ایرلند شمالی داده است. ایرلند شمالی، یک آژانس دولتی بریتانیا که توسط Invest NI و صندوق توسعه منطقه‌ای اروپا تأمین مالی می‌شود، به تأمین مالی «بازی تاج و تخت» کمک کرد.

مکان‌های فیلمبرداری جدید شامل Moneyglass و Saintfield در ایرلند شمالی برای صحنه‌های نبرد «شب طولانی» بود. فیلمبرداری همچنین در بندر بالینتوی، ایرلند شمالی انجام شد. استودیو Paint Hall در بلفاست، ایرلند شمالی. از شهر مدینا برای فرود پادشاه استفاده می شد. فیلمبرداری صحنه های جنوبی فصل دوم از مالت به کرواسی منتقل شد، جایی که شهر دوبرونیک و لوکیشن های اطراف آن امکان گرفتن نماهای بیرونی از یک شهر قرون وسطایی محصور و ساحلی را فراهم کردند. تولید فصل سوم به دوبرونیک بازگشت و از دیوارهای دوبرونیک، قلعه لوریژناک و مکان‌های اطراف دوباره برای صحنه‌هایی در King's Landing و Red Keep استفاده شد. فیلمبرداری همچنین در فورت مانوئل (نماینده Sept of Baelor) انجام شد. در پنجره لاجوردی در جزیره گوزو (سایت عروسی دوتراکی)؛ و در کاخ سن آنتون، فورت ریکاسولی، قلعه سنت آنجلو و صومعه سنت دومینیک (همه برای صحنه‌هایی در Red Keep استفاده می‌شوند). جزیره لوکروم، صومعه سنت دومینیک در شهر ساحلی تروگیر، کاخ رکتور در دوبرونیک، و معدن دوباک (در چند کیلومتری شرق) برای صحنه‌هایی که در قارث اتفاق می‌افتند استفاده می‌شدند. فصل پنجم سویل، اسپانیا را اضافه کرد که برای صحنه‌های دورن و کوردوبا استفاده می‌شد.

بریس میانگین 342.25 یارد پاس در هر بازی داشت که رکورد 320 دن فوتس را شکست. 3 در فصل 1982 کوتاه شده. بودجه فصل ششم بیش از 10 میلیون دلار برای هر قسمت بود، برای کل فصل بیش از 100 میلیون دلار که یک رکورد برای هزینه تولید یک سریال است. محبوبیت سریال تا حدی به مهارت مارتین در ترکیب این عناصر در یک نسخه یکپارچه و معتبر از تاریخ جایگزین نسبت داده شده است. دیگر پیشینیان تاریخی عناصر سریال عبارتند از: دیوار هادریان (که تبدیل به دیوار مارتین می شود)، امپراتوری روم، و افسانه آتلانتیس (والریای باستان)، آتش یونان بیزانس ("آتش سوزی")، حماسه های ایسلندی عصر وایکینگ ها (آهن زاده) ، انبوه مغولان (دوتراکی)، جنگ صد ساله و رنسانس ایتالیا. این سریال همچنین شامل عناصر داستان گوتیک از جمله شکنجه است.

برای فصل دوم، این سریال 15 درصد افزایش بودجه برای نبرد اوج در «بلک واتر» (که بودجه 8 میلیون دلاری داشت) دریافت کرد. اگرچه بسیاری از بازیگران پس از فصل اول بازگشتند، اما تهیه کنندگان شخصیت های جدید زیادی برای انتخاب در هر یک از فصل های بعدی داشتند. برخی از شخصیت‌های سریال آزمایشی برای فصل اول بازسازی شدند. جورج آر.آر.مارتین، نویسنده A Song of Ice and Fire، یک قسمت را در چهار فصل اول نوشت. بازی تاج و تخت در شش فصل خود از هفت نویسنده استفاده کرده است. تروت همچنین به عنوان تنها بازیکن دیگر در تاریخ MLB به بری باندز پیوست که در پنج فصل متوالی رتبه دوم را برای MVP کسب کرده است. او همانجا در اتاق نشیمن نشسته بود و او را تماشا می کرد که شاهکارش را تمام می کند و سپس آن را با نمک، فلفل و شکری که از آشپزخانه آورده بود خفه می کرد. سپس این فیلم در 4 دسامبر 2012 به صورت بلوری 3 بعدی و بلوری با دو دیسک 3 و 5 دیسک منتشر شد.

سپس پیش‌نویس‌ها را برای یادداشت‌برداری و بازنویسی پیش‌نویس‌ها به عقب و جلو می‌دادند. در سال 2015، فرانسه قانونی را تصویب کرد که بر اساس آن مدل ها باید توسط پزشک برای شرکت در فشن شوها سالم اعلام شوند. فصل ششم که فیلمبرداری آن در جولای 2015 آغاز شد، به اسپانیا بازگشت و در ناوارا، گوادالاخارا، سویا، آلمریا، گیرونا و پنیسکولا فیلمبرداری شد. پس از اینکه خط داستانی Game of Thrones شروع به پیشی گرفتن از رمان های منتشر شده در فصل ششم کرد، این سریال بر اساس طرح کلی رمان های آینده ارائه شده توسط مارتین همراه با محتوای اصلی بود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم