mehrkhbanner

سینما فتنه و خشم دموکراتیک را به رقابت سنای آریزونا در سال اضافه کرد

تنها نکته ثابت در کارنامه سیاسی سناتور کیرستن سینما، از زمان شروع او به عنوان یک چپ‌گرا و دستیار رالف نادر تا اعلامیه‌اش در روز جمعه مبنی بر اینکه حزب دموکرات را ترک می‌کند تا مستقل شود، توانایی بی‌پایان او در جلب توجه به خودش است. .

کمتر از 72 ساعت پس از جشن پیروزی دموکرات‌ها در انتخابات سنا گرجستان و 51 رای احتمالی در مجلس، خانم. سينما تمرکز جهان سياسي در واشنگتن و آريزونا را به سمت خود بازگرداند.

این بار، این یک اختلاف نظر مانع دیگر با حزب نبود که میلیون‌ها دلار برای انتخاب او هزینه کرد، بلکه اعلام کرد که او به طور کامل از دموکرات‌ها جدا می‌شود، حداقل از نظر نام.

“من همان کسی خواهم بود که همیشه بودم. من این هستم” خانم. سینما گفت در یک ویدیوی دو دقیقه ای در توییتر صبح جمعه افزود: “هیچ چیز برای من تغییر نخواهد کرد.”

دموکرات ها معتقدند – یا امیدوارند – که در کنگره، جایی که خانم خانم تغییر چندانی نخواهد کرد. سينما به وظايف كميته دمكراتي خود ادامه خواهد داد و جايي كه فرار او كنترل سنا را از سوي حزب سابقش تغيير نخواهد داد.

اما در محافل دموکرات آریزونا، بیزاری از این سناتور عمیق است و اعلامیه او فوراً توجه را به رقابت در سال 2024 برای کرسی سنا او معطوف کرد.

دموکرات‌ها در ایالت مدت‌ها تصور می‌کردند که او برای انتخاب مجدد نامزد خواهد شد و مطمئناً با چالش اولیه دشواری مواجه خواهد شد، احتمالاً از طرف نماینده روبن گالیگو، که در دو سال گذشته مرتباً از او انتقاد کرده است، یا از طرف نماینده گرگ. استانتون، که علاقه او را نشان داد در جمعه. خانم. با این حال، سینما رقبای بالقوه خود را به حدس زدن رها کرد و سوالاتی را در مورد پیشنهادهای آتی برای تصدی پست دور کرد.

هانا هرلی، سخنگوی خانم. سینما، با استناد به تبلیغی از کمپین انتخاباتی خود در سال 2018 که بر “سوابق شدید مستقل” و “شهرت برای کار در سراسر راهرو” تأکید داشت، اظهار داشت که سناتور مدت‌ها قول داده بود که صدای مستقلی برای ایالت باشد.

این نقطه گفت: “مستقل، درست مثل آریزونا.”

خانم “او به هیچ وجه روی سیاست های مبارزاتی تمرکز نمی کند.” هرلی در مورد خانم گفت. سینما که بعدازظهر جمعه از مصاحبه امتناع کرد.

دموکرات‌ها در آریزونا روز جمعه اعلام کردند که همچنان قصد دارند از نامزدی علیه خانم خانم حمایت کنند. سینما، چه در نهایت آقای. گالگو، آقای استانتون یا شخص دیگری رهبران دموکرات ملی روز جمعه در مورد نحوه نزدیک شدن به رقابت های انتخاباتی 2024 یا یک کمپین مستقل بالقوه سینما، نگران بودند. یکی از نگرانی‌های اصلی برای دموکرات‌ها این است که یک نامزد قوی در برابر خانم خانم شرکت کنند. سینما در انتخابات عمومی ممکن است سهوا به انتخاب یک جمهوری خواه کمک کند.

نمایندگان بازوی مبارزات انتخاباتی دموکرات‌های سنا و PAC اکثریت سنا، سوپر PAC پیشرو دموکرات که به رقابت‌های سنا اختصاص دارد، بعد از ظهر جمعه از اظهارنظر درباره خانم خانم خودداری کردند. حرکت سینما. سناتور چاک شومر، دموکرات نیویورک و رهبر اکثریت، گفت که خانم. سينما پست هاي كميته خود را حفظ خواهد كرد. او در بیانیه ای گفت: «کرستن مستقل است. “او همیشه همینطور بوده است.”

و کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید، در بیانیه ای گفت که پرزیدنت بایدن انتظار دارد “به کار موفقیت آمیز” با خانم بایدن ادامه دهد. سینما اما به چشم انداز او در سال 2024 توجهی نکرد.

خانم. سينما در سال 2018 به سنا انتخاب شد و کرسي يک حزب مرتد ديگر، سناتور جف فليک، جمهوريخواهي را پر کرد که پس از جدايي از رئيس جمهور دونالد جي.ترامپ، از انتخاب مجدد خودداري کرد. او اکنون آقای است. سفیر بایدن در ترکیه

فرض کار در محافل سیاسی آریزونا مدتهاست که خشم پیشرونده از خانم. سينما در ميان فعالان سياسي دموکرات متمرکز بود و مي‌توانست در انتخابات مقدماتي از سمت چپ خود جان سالم به در ببرد. اما نظرسنجی اخیر نشان می دهد که او اعتماد بسیاری از رای دهندگان آریزونا را خارج از اتاق بازرگانی راست میانه که با آخرین تکرار هویت سیاسی خود پرورش داده است، از دست داده است.

نظرسنجی Civiqs که اندکی قبل از روز انتخابات انجام شد نشان داد که او تنها ۷ درصد در میان دموکرات‌های ایالت، ۲۷ درصد در میان جمهوری‌خواهان و ۲۹ درصد در میان مستقل‌ها از محبوبیت برخوردار است.

جمهوری‌خواهان میانه‌رو از آقای. سیاست ترامپ، آریزونا را از یک ایالت قرمز به میدان نبرد سیاسی تبدیل کرده است و به سمت آقای ترامپ حرکت می کند. بایدن در سال 2020 و کمک به پیروزی دموکرات ها در انتخابات سراسری ماه گذشته در برابر فهرست نامزدهای مورد حمایت ترامپ. خانم. محاسبه سینما در خروج از حزب دمکرات این است که آن رای دهندگان می توانند او را به تنهایی به پیروزی برسانند.

تغییر ترامپ در حزب جمهوری خواه آریزونا همچنین دموکرات هایی را که می خواهند کاندیداهایشان یک اپوزیسیون قدرتمند باشند – نه اینکه خود را از نظر ایدئولوژیک مبهم نشان دهند، نگران کرده است.

ایان دانلی، مشاور سیاسی مترقی در فینیکس، گفت: «همه کاری که او انجام داده در خدمت کیرستن سینما بوده است. “در واقع هیچ راهی برای توصیف تصمیماتی که او می گیرد وجود ندارد. او به توجه اهمیت می دهد. او به این اهمیت می دهد که خودش را برای چیز بعدی آماده کند.»

غرغر دموکرات ها آقای. گالگو و آقای استنتون در مورد جاه طلبی های خود برای به چالش کشیدن خانم تظاهر چندانی نمی کند. سینما در سال 2024. Mr. گالگو، فارغ التحصیل هاروارد و کهنه سرباز دریایی، هر زمان که خانم خانم به طور منظم در اخبار کابل حضور داشته است. سینما پایگاه حزب را بیگانه می کند و فید توئیتری پر جنب و جوش و گهگاهی بی ادبانه او اغلب از او انتقاد می کند. روز جمعه، او تصمیم او را «خیانت» به داوطلبانی خواند که با حرارت سه رقمی به درها زدند تا او را به عنوان یک دموکرات انتخاب کنند.

آقای. استانتون، شهردار سابق فینیکس که دارای خانم. صندلی خانه قدیمی سینما، روز جمعه چیزی که به نظر می رسد عکسی از یک نظرسنجی باشد، توییت کرد نشان دادن او که خانم را رهبری می کند. سینما با 40 درصد در یک تطابق فرضی.

او نوشت، هر تصمیمی «در مورد یک تجلی پس از حزب نیست. این در مورد حفظ سیاسی است.”

سازمان ها و مقامات مترقی آریزونا از قبل نسبت به خانم هشیار محتاط بودند. سينما در دوران نامزدي خود در سنا در سال 2018، اما در آن زمان هيچ دموکراتي در اين ايالت طي سه دهه در انتخابات مجلس پيروز نشده بود. آنها مجموعاً بینی خود را نگه داشتند تا به او رأی بدهند، به این امید که او پس از رسیدن به مقام، حمایت آنها را متقابلاً انجام دهد.

یک بار خانم سینما در سال 2021 به قطب اصلی اکثریت حکومتی محدود دموکرات‌های سنا تبدیل شد، این گروه‌ها به طور علنی شروع به خشمگین کردن خانم خانم کردند. سينما كه او را متهم كردند كه وعده‌هايش در زمينه مهاجرت، مراقبت‌هاي بهداشتي و محيط زيست را رها كرده است. خانم. سينما شکايات آنها را رد کرد و رويه عمومي خود را در طفره رفتن از خبرنگاران در واشنگتن و آريزونا تکرار کرد.

هنگامی که او در مارس 2021 در سنا برای افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت مخالفت کرد، این آخرین نقطه برای پایه حزبش بود. هنگامی که او برای شرکت در مسابقات سه‌گانه مرد آهنین از رای خود صرف نظر کرد یا هفته‌ها را به عنوان کارآموز در کارخانه شراب‌سازی کانتی سونوما گذراند، این امر تنها باعث تثبیت شهرت او در میان مترقی‌ها شد که او خود را از نگرانی‌های طبقه کارگر آریزونا دور کرده بود.

در پاییز 2021، فعالان لوچا، یکی از گروه هایی که برای انتخاب خانم کار می کرد. سینما، در دانشگاه ایالتی آریزونا با او روبرو شد. فعالان خانم را دنبال کردند. سينما وارد حمام شد و از او خواست كه توضيح دهد كه چرا تلاش بيشتري براي دستيابي به شهروندي حدود هشت ميليون مهاجر غيرقانوني انجام نداده است. معترضان گفتند که این اقدام شدید را تنها به این دلیل انجام داده اند که خانم. سینما جلسات شهرداری برگزار نکرد و به تماس های انتخاب کنندگان پاسخ نداد. معترضان همچنین او را از طریق فرودگاه ها تعقیب کرده اند و او را در یک رویداد جمع آوری کمک های مالی گران قیمت در یک استراحتگاه مجلل دنبال کردند.

الخاندرا گومز، مدیر اجرایی LUCHA گفت: “ما از اینکه او بار دیگر تمرکز خود را بر عهده بگیرد، تعجب نمی کنیم.” «این یک اقدام تاسف بار و خودخواهانه دیگر است. این یک خیانت دیگر است – تعداد زیادی خیانت صورت گرفته است، اما این یکی از نهایی‌هاست، زیرا رای‌دهندگان او را به عنوان یک دموکرات انتخاب کردند و او به آن رای دهندگان پشت کرد.»

اما برخی از خانم ها متحدان سینما استدلال می کنند که او به طور مداوم در مورد داشتن یک خط مستقل صریح بوده است.

تامی کاپوتی، یکی از اعضای شورای شهر اسکاتسدیل که خودش یک مستقل سیاسی است، گفت: “من دوست دارم که او اکنون حتی آزادتر باشد تا کار درست را انجام دهد.” سینما مدت‌هاست که از «تنگه‌دار شدن توسط سیاست‌های حزبی» چشم پوشی می‌کرد.

او ادامه داد: “امیدوارم تصمیم کیرستن برای مستقل شدن، باعث شود تا افراد دیگر در مورد وابستگی بیش از حد به یک حزب فکر کنند.”

اما برای بسیاری از مردم آریزونا و خانم. سناتورهای همکار سینما، سوال بزرگ این است که آیا او در سال 2024 مجدداً نامزد خواهد شد یا خیر، که او در اعلان ویدیویی خود، مقاله ای در آریزونا ریپابلیک یا مصاحبه های رسانه های خبری که صبح جمعه منتشر شد، از توضیح آن غافل شد. از آنجایی که او دایره‌ای محکم از مشاوران دارد و کمتر با رسانه‌های خبری صحبت می‌کند، مدت‌هاست که گمانه‌زنی‌ها بیشتر از توضیح درباره انگیزه‌های او بوده است.

رائول گریجالوا، نماینده لیبرال دموکرات آریزونا که گفت قصد دارد از آقای سینما حمایت کند، گفت: «هر کسی که سناتور سینما را دست کم بگیرد، احمق است. گالگو اگر می دوید. “اگر تصمیم بگیرد که نامزد شود، بسیار قدرتمند خواهد بود.”

فردی آشنا با آقای مذاکرات استانتون تأیید کرد که او در نظر دارد در سال 2024 به عنوان یک دموکرات در سنا در آریزونا شرکت کند. این شخص تایید کرد که تصویر از یک نظرسنجی که آقای. استنتون روز جمعه توییت کرد که از یک نظرسنجی در سراسر ایالت است که در آن نامزدی احتمالی خود را برای سنا آزمایش کرده است.

در مصاحبه ای در روز جمعه، آقای گالگو گفت خانم عجله سینما برای اعلام تغییر حزب خود به زودی پس از نتیجه مسابقه جورجیا به خوبی در مسیر حرفه ای او قرار گرفت.

او گفت: «ای کاش او حداقل چند روز بعد از پیروزی منتظر دموکرات‌ها بود. “اما، می دانید، او واقعاً به خاطر فکر کردن به دیگران شناخته شده نیست.”

آقای. گالیگو گفت که در سال جدید تصمیم می‌گیرد در سال 2024 به دنبال چه دفتری باشد. تازه با مادرش که در حال پیگیری اخبار بود، تلفن را قطع کرده بود.

او گفت: شنیدم سینما اجرا نمی شود. قبل از هر کاری حتما با من صحبت کنید.» گالگو گفت.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما