ترسمیت بھشی به فروش فیلترشکن; چرا کارخانه نمی سازید؟

بازرس انجمن صنفی فناوران رایانه می گوید: پس از فیلترینگ پلتفرم های خارجی، مشاغلی که کارشان مربوط به این بسترها بود فیلتر شدند تا بتوانند فعالیت اقتصادی خود را نجات دهند.

به گزارش آرمان امروز، اظهارات اخیر یکی از مسئولان انجمن صنفی فناوران رایانه را می توان به خرید و فروش غیرمستقیم و پنهان فیلتر تعبیر کرد. اظهار و تایید این است که فروش وی پی در رده رسمی و دارای مجوز به صورت گسترده توافق شده است و انجمن متولی این صنف در تلاش است سر و کالا را به صورت رسمی و قانونی به این تاجر غیرقانونی بدهد. حداقل خریداران تحت تاثیر قرار نمی گیرند.

سعید نقوی که حسابرس این انجمن است می گوید: پس از فیلتر شدن بسترهای خارجی، کسب و کارهایی که کارشان مربوط به این بسترها بود فیلتر شدند تا بتوانند فعالیت اقتصادی خود را نجات دهند.

قیمت وی ​​پی انهای یکساله; 280 تا 300 هزار تومان

وی همچنین قیمت این فیلترها را اعلام کرد; 280 تا 300 هزار تومان! نقوی همچنین جزئیات دیگری از بازار را در اختیار کسانی قرار داده است که در راه اندازی کسب و کار آنلاین مشکل دارند. به عنوان مثال این فیلترشکن ها با ادعای رفع انسداد سایت ها و پلتفرم های فیلتر شده توسط فروشندگان تا یک سال به فروش می رسد، اما به نظر می رسد این ادعا چندان صادقانه نیست، زیرا فیلترشکن ها اخیرا مدتی است که کار می کنند. هفته ها در واقع کارکرد فیلترها به شدت فیلترینگ بستگی دارد و در شرایط فعلی که پلتفرم های فیلترینگی مانند اینستاگرام مسدود شده اند، در بسیاری از موارد فیلترها جوابگوی نیاز فعالان اقتصادی نیست.

نکته مهمی که نماینده این مکان به آن توجه می کند این است که وی اذعان داشت در حال حاضر برخی از کافی شاپ ها، واحدهای فنی و خدمات سیار برای فیلتر فروشنده اقدام می کنند و خریداران نیز از احتمال شکایت در اتحادیه ها صحبت کرده اند. وی اظهار داشت در صورت عدم رضایت خریداران از خرید فیلتر می توانند به انجمن مربوطه مراجعه و شکایت خود را ثبت کنند!

مشخص نیست که اگر فردی از فیلتری که خریده راضی نبود و به اتحادیه شکایت کرد، اتحادیه از فرد بخواهد که معیوب را پس بگیرد و بهتر را به مشتری بدهد یا اینکه مجوز را جریمه یا باطل کند. فروشنده کالای غیرقانونی.

رضا الفت نسب مجموعة کسب وکارهای مجازی هم نیمی‌توادن که به او می‌رسد. و گمان می رود شاید انجمن فناوران بخواهد به نحوی کمک کند تا کسانی که وای فای ناتوان را از کافی نت خریداری می کنند تحت تاثیر قرار نگیرند، اما در هر صورت تشریفات به بازار غیرقانونی است. الفتُنسب به كنايه ميگويد: گويي خريداران قرار است از خريد راضي باشند! اگر اینطور است، چرا کارخانه نباید VPN را نصب کند؟

این عضو انجمن کسب و کارهای مجازی ناامیدی خود را از وضعیت موجود پنهان نمی کند و درباره آخرین آمار زیان و زیان کسب و کارهای اینترنتی از فیلترینگ می گوید: آمار همان است که قبلا گفته ایم و اتاق هم گفته است. بازرگانی و سایر بخش های مرتبط اگر فقط به 400 هزار کسب و کار اینترنتی فعال در اینستاگرام و خانوارهایی که درآمد خود را از این مشاغل تأمین می کردند توجه کنید، از میزان آسیبی که روزانه از فیلترینگ محلی به کسب و کارها و زیرمجموعه های آنها وارد می شود آگاه خواهید شد.

الفت‌نسب تصریح می‌کند: اتحادیه در حالت نیمه تعطیل به سر می‌برد، بنابراین اتحادیه کار خود را به پایان نرسانده است، اما از گزارش‌ها مشخص است که سازمان نظام‌های رایانه‌ای جنسیتی در استان تهران و … منتشر شده است که همه فعالان این حوزه متحمل خسارت و خسارت شده اند. وی این گزارش را بر اساس اعداد و ارقام توضیح می دهد: در این گزارش 53 درصد بنگاه های اقتصادی اعلام کردند در صورت ادامه محدودیت ها روزانه 50 میلیون تومان ضرر خواهند کرد. 21 درصد نیز از 50 تا 100 میلیون تومان و حدود 18 درصد نیز از 100 تا 500 میلیون تومان زیان گزارش کرده اند.

الفت نسب ادامه داد: با قطع شدن پلتفرم هایی مانند اینستاگرام، واتس اپ و تلگرام بخش قابل توجهی از ورودی های سایت ها از بین رفت و از سوی دیگر شاهد هستیم که بسیاری از کاربران به دلیل استفاده از فیلترینگ با مشکل مواجه هستند. چون در ورودی پول می گیرند.اما چون VPN روشن است نمی توانند پرداخت کنند و فکر می کنند مشکل از اینترنت است. وی گفت: حجم خریدهای غیرضروری مردم نیز در این شرایط به شدت کاهش یافته است و طبیعی است که فضای اجتماعی نیز بر سرعت خرید مردم تاثیرگذار باشد.

این عضو هیئت مدیره انجمن کسب و کارهای مجازی با تاکید بر اینکه شعارهای رئیس جمهور در زمان انتخابات نوعی دلگرمی برای ما ایجاد کرده بود، گفت: ایشان به این نکته اشاره کرد که اینستاگرام که محل کسب و کار مردم است را می توان تعطیل کرد؟ حتی کمیته اقتصاد دیجیتال برای اولین بار در دولت سیزدهم راه اندازی شد و بسیاری از فعالان این حوزه تصور می کردند که قرار است روی این موضوع تمرکز ویژه ای شود، اما امروز می بینیم که این کمیته اصلاً مطالبه گر نیست. موقعیت، و ما سوالات زیادی برای پاسخگویی نداریم، آینده روشن نیز آینده روشنی را به همراه نخواهد داشت.

و گفت: فکر می کنم برای حل مشکل باید سوء تفاهم ها رفع شود. در جریان حوادث اخیر تعدادی از فعالان عرصه اقتصاد دیجیتال و تعدادی از همکاران ما نیز دستگیر شدند، اما متأسفانه با دخالت مستقیم وزارت صمت در حیاتی ترین مقطعی که نیازمند شکل گیری جنسیتی برای پیگیری هستیم. بالا، ما اتحادیه نداریم و دست دادن بسته می ماند.

الفت نسب در توضیح این مطلب ادامه داد: در واقع وزارت صمت با بهانه های عجیب و غریب و استناد به کرونا، رمضان و … انتخابات اتحادیه را به تعویق انداخت و اکنون در این شرایط که اینترنت قطع شده است. خاموش، هدف آن فعالیت های مجازی است و رفع سوء تفاهم در دسترس نیست.

وی به طرح تعمیرات قبلی اشاره کرد و توضیح داد: آنچه ذهن ما را سردرگم می کند و ما را از برنامه ریزی برای آینده باز می دارد این است که قبل از این حوادث بحث تعمیر و نگهداری و تذکراتی در خصوص محدودیت خلقت داده شده است. Найла низ рошный нейста и доступный здоровье здоровье история мишод и нет мишод и хай؟

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان