بایدن در حالی که جمهوری خواهان در تلاش برای طرح کلی کاهش بودجه هستند، قدم برمی دارد

ویرجینیا بیچ — رئیس جمهور بایدن در روز سه شنبه جمهوری خواهان را متهم کرد که با جان مردم «سیاست بازی می کنند» و تلاش می کرد بین برنامه های خود برای گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی و تلاش های جمهوری خواهان برای کاهش برنامه های فدرال برای کاهش کسری بودجه تفاوت ایجاد کند.

جمهوری خواهان رسماً نگفته اند که آیا برنامه های آنها برای ایجاد تعادل در بودجه فدرال شامل کاهش قانون مراقبت مقرون به صرفه یا Medicaid است یا خیر، اما آنها نشان داده اند که مایل به کاهش برنامه ها هستند.

بدون اجماع عمومی قانونگذاران محافظه کار، آقای. به نظر می رسید بایدن از این که قدم برداشته و به جای آنها صحبت کند خوشحال بود. پس از اینکه او اولین دقیقه سخنان خود را صرف بحث در مورد مشکلات سلامتی خود کرد، آقای. بایدن گفت که تعداد زیادی از آمریکایی ها نگران افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی هستند و جمهوری خواهان علاقه ای به کمک ندارند.

“اشتباه نکنید: جمهوری خواهان MAGA در حال تلاش برای از بین بردن مراقبت های بهداشتی مردم هستند.” بایدن در یک مرکز اجتماعی در ویرجینیا بیچ با اشاره به جناح راست تندرو حزب وفادار به رئیس جمهور سابق دونالد جی. ترامپ گفت.

آقای. بایدن بودجه خود را در 9 مارس در زمان دو قطبی شدن عمیق سیاسی بر سر اقتصاد و جنگ بر سر محدودیت بدهی منتشر خواهد کرد. جمهوری‌خواهان که اکثریت مجلس نمایندگان را در اختیار دارند، از افزایش سقف بدهی خودداری کرده‌اند، مگر اینکه آقای ترامپ. بایدن کاهش عمیق در هزینه های فدرال را پذیرفت. رئیس جمهور گفته است که کاخ سفید مذاکره نخواهد کرد.

در عوض، روز سه شنبه، آقای. بایدن از تلاش‌های دموکرات‌ها برای گسترش مفاد قانون مراقبت مقرون به صرفه، قانون مهم مراقبت‌های بهداشتی که حدود 13 سال از تلاش‌های جمهوری‌خواهان برای لغو آن مقاومت کرده است، دفاع کرد. او همچنین قانونی را مطرح کرد که مدیکر را ملزم می‌کند که به نمایندگی از سالمندان با تولیدکنندگان دارو چانه بزند تا هزینه‌های نسخه آنها را کاهش دهد.

آقای. بایدن گفت که می‌خواهد به تلاش‌های خود برای مقرون‌به‌صرفه‌تر کردن مراقبت‌های بهداشتی با تعیین سقف 35 دلاری در ماه برای انسولین در سراسر کشور ادامه دهد، اقدامی که سال گذشته شکست خورد و بعید است در مجلس اکثریت جمهوری‌خواه تصویب شود.

رکورد 16.3 میلیون آمریکایی در طول دوره ثبت نام آزاد امسال برای طرح های بیمه درمانی از طریق بازارهای قانون ثبت نام کردند که نشانه ای از محبوبیت پایدار آن است. اما برای دولت نیز گران‌تر شده است: سیاست‌های سخاوتمندانه جدیدی که در طول همه‌گیری ویروس کرونا ارائه شد، یارانه‌های مراقبت‌های بهداشتی بیشتری را در سطح درآمد در اختیار آمریکایی‌ها قرار داده است.

آقای. بایدن گفت که بودجه او با افزایش مالیات، هزینه های مراقبت های پزشکی، تامین اجتماعی و مراقبت های بهداشتی را افزایش می دهد. این پیشنهاد که مالیات به اصطلاح میلیاردر را مورد بازبینی قرار می دهد. بایدن که در بودجه سال گذشته معرفی شد، در کنگره دوپاره با شانس کمی روبروست.

در هفته های اخیر، آقای بایدن و مشاورانش سعی کرده‌اند توجه را به پیشنهادات جمهوری‌خواهان جلب کنند که خواستار کاهش برنامه‌های مراقبت‌های بهداشتی فدرال هستند، با سخنرانی وی در مورد وضعیت اتحادیه، که در آن او جمهوری‌خواهان را به تهدید تامین اجتماعی و مدیکر، که بیمه درمانی فدرال برای سالمندان ارائه می‌دهد، متهم کرد. آمریکایی ها


چگونه خبرنگاران تایمز سیاست را پوشش می دهند ما به خبرنگاران خود متکی هستیم تا ناظران مستقل باشند. بنابراین، در حالی که کارکنان تایمز ممکن است رأی دهند، آنها مجاز به حمایت یا تبلیغات برای نامزدها یا اهداف سیاسی نیستند. این شامل شرکت در راهپیمایی ها یا راهپیمایی ها در حمایت از یک جنبش یا دادن پول یا جمع آوری پول برای هر نامزد سیاسی یا هدف انتخاباتی است.

سناتور ریک اسکات از فلوریدا، که این طرح را پیشنهاد کرده بود، متعاقباً ترویج کاهش حقوق را متوقف کرد. مک کارتی بعداً اضافه کرد که آنها “کاملاً از میز خارج شده اند”.

آقای او گفت: «از اینکه دیدم این همه جمهوری خواه به پا خاستند خوشحال شدم. بایدن روز سه شنبه گفت، مارجوری تیلور گرین، نماینده مجلس را به دلیل فریاد زدن بر سر او در حالی که محافظه کاران را به حذف برنامه های استحقاق متهم می کند، مورد تمسخر قرار داد. «همه ایستادند. همه آنها جلوی دوربین هستند.»

دولت فدرال از سال 2000 هر ساله با کسری بودجه مواجه شده است و مجبور است پول قرض کند و به بدهی ملی اضافه کند که اکنون به 31.4 تریلیون دلار رسیده است. کمیته بودجه فدرال مسئول اخیراً برآورد کرده است که برای ایجاد تعادل در بودجه در دهه آینده به 14.6 تریلیون دلار کاهش کسری نیاز دارد.

کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، امتناع رئیس جمهور از مذاکره بر سر کاهش هزینه ها را “کودکانه” خواند. روز سه شنبه، سخنگوی آقای. مک کارتی درخواستی برای اظهار نظر درباره اتهام رئیس جمهور مبنی بر اینکه جمهوری خواهان آماده پیشنهاد کاهش عمیق در قانون مراقبت مقرون به صرفه و Medicaid هستند، نداد.

روز سه شنبه، آقای بایدن گفت که آقای مک کارتی «آدم بدی نبود»، اما از رئیس مجلس و دیگر جمهوری خواهان خواست تا در همان روز برنامه بودجه را منتشر کنند. بایدن اظهار داشت: “ما می توانیم موافق باشیم و می توانیم مخالف باشیم و می توانیم با آن مبارزه کنیم.”

ایالات متحده که مبالغ هنگفتی برای کمک به پرداخت همه چیز از حقوق نظامی گرفته تا مزایای تامین اجتماعی وام می گیرد، در ژانویه به سقف وام 31.4 تریلیون دلاری خود رسید. 19. از آن زمان، وزارت خزانه داری اقدامات فوق العاده ای را به کار می گیرد تا اطمینان حاصل کند که دولت به اندازه کافی برای پرداخت بدهی های خود، از جمله پرداخت به دارندگان اوراق قرضه، دارد.

یک اندیشکده واشنگتن هفته گذشته هشدار داد که اگر کنگره سقف بدهی را افزایش یا تعلیق نکند، ایالات متحده در تابستان امسال یا اوایل پاییز با نکول مواجه خواهد شد.

آنها سه بار به پرداخت قبوض آمریکا برای پرداخت بدهی بدون پیش شرط و بدون بحران رأی دادند. بایدن گفت، اشاره ای به رأی جمهوری خواهان به افزایش سقف بدهی در دوره آقای آقای بایدن داشت. ترامپ. اگر آن موقع بدهی آمریکا را پرداخت کردند، پس چرا به نام خدا تهدید می کنند که الان آن را پرداخت نمی کنند؟

جمهوری خواهان هنوز برنامه مشخصی برای متعادل کردن بودجه منتشر نکرده اند، که این امر فضایی را برای رئیس جمهور ایجاد کرده است تا تهاجمی شود و حزب را افراطی نشان دهد. آقای. بایدن استدلال کرده است که قانونگذاران باید سقف تعهداتی را که کنگره – از جمله جمهوری‌خواهان – قبلاً تأیید کرده‌اند، افزایش دهند.

در ویرجینیا بیچ، رئیس جمهور همچنین هشدار داد که جمهوری خواهانی که به دنبال کاهش حقوق مدیکید هستند، در معرض خطر برچیدن یک سیستم بیمارستانی روستایی شکننده هستند. بر اساس ارقام منتشر شده توسط کاخ سفید، گسترش Medicaid قانون مراقبت مقرون به صرفه حدود 12 میلیارد دلار به بیمارستان ها، که بسیاری از آنها روستایی هستند، اختصاص داده است، و سه چهارم از تعطیلی بیمارستان ها در ایالت هایی رخ داده است که مزایای Medicaid را افزایش نداده اند.

آقای دکتر “جوامع به این بیمارستان ها وابسته هستند.” بایدن گفت. دریافت نکردن Medicaid بسیاری از آنها را تعطیل می‌کند.»

آقای. بایدن روز سه‌شنبه به طرح بودجه‌ای توسط راسل ووت، یکی از مقامات ارشد سابق دولت ترامپ اشاره کرد که جمهوری‌خواهان به عنوان اولویت‌های بودجه خود به آن اشاره کردند. آقای. ووت که روز سه شنبه به درخواست اظهارنظر پاسخ نداد، رهبری یک اندیشکده همسو با ترامپ به نام «مرکز تجدید آمریکا» را بر عهده دارد. او اخیراً یک طرح بودجه منتشر کرده است که پوشش Medicaid را کاهش می دهد و 600 میلیارد دلار از قانون مراقبت مقرون به صرفه را کاهش می دهد.

روز دوشنبه، جودی سی آرینگتون، نماینده جمهوری خواه تگزاس و رئیس کمیته بودجه مجلس نمایندگان آمریکا، به رویترز گفت که قانونگذاران در حال بررسی مواردی هستند که “سازگار” با آنچه در آقای دکتر وجود دارد. طرح ووت یک سخنگوی مطبوعاتی برای آقای آرینگتون درخواستی برای اظهار نظر نداد.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاه