mehrkhbanner

اوپن سینسیناتی رافائل نادال در بازگشت از مصدومیت مقابل بورنا کیوریچ شکست خورد

نادال که ماه گذشته به دلیل کشیدگی شکم از ویمبلدون کنار رفت، روز چهارشنبه به میادین بازگشت و در دیداری که نزدیک به سه ساعت به طول انجامید با نتیجه 7-6 4-6 6-3 مقابل بورنا کیوریچ از کرواسی شکست خورد.

او اکنون به مسابقات آزاد آمریکا در پایان ماه نگاه خواهد کرد، جایی که او قصد دارد پنجمین تاج خود را در فلاشینگ میدوز و بیست و سومین عنوان مجموع گرند اسلم انفرادی کسب کند.

نادال به خبرنگاران گفت: مهمترین چیز برای من این است که سالم بمانم. صادقانه بگویم، مدیریت مصدومیت سختی بود.

“یک ماه و نیم گذشته آسان نبوده است، زیرا با داشتن پارگی روی شکم، نمی‌دانید چه زمانی (شما) صددرصد از این موضوع ناراحت خواهید شد، بنابراین این موضوع کمی روی من تاثیر می‌گذارد. مطمئن باشید که آیا می توانید در هر سرویس بهترین تلاش خود را بکنید.”

خواندن: سرنا ویلیامز در بازی افتتاحیه سینسیناتی با یو اس اوپن در افق مغلوب اما رادوکانو شد.
نادال و کیوریچ پس از بازی خود در سینسیناتی دست می دهند. نادال و کیوریچ پس از بازی خود در سینسیناتی دست می دهند.

نادال در ست اول تای بریک دو ست پوینت داشت اما نتوانست هیچ کدام را تبدیل به گل کند، از جمله زمانی که یک ضربه والی فورهند به بیرون زد قبل از اینکه یک خطای دوگانه باعث برتری زودهنگام کیوریچ شود.

اسپانیایی در ست دوم مبارزه کرد تا رقابت را به تساوی بکشاند، اما کیوریچ 3-2 را شکست داد و ست را دید و سومین برد خود را در برابر نادال در پنج دیدار به دست آورد.

کیوریچ که پس از انجام عمل جراحی شانه در می 2021 بیش از یک سال غیبت داشت، مسابقه را با 39 برنده به پایان رساند و در دور سوم به مصاف یک اسپانیایی دیگر به نام روبرتو باوتیستا آگوت خواهد رفت.

نادال گفت: گرفتن چیزهای مثبت زیاد سخت است، اما من باید پیشرفت کنم.

“من باید تمرین کنم. باید بهتر برگردم. من به روزها (در زمین) نیاز دارم و این حقیقت است. بدیهی است که من در ابتدا موقعیت هایم را داشتم. در تای بریک، دو موقعیت مهم با دو ست داشتم. امتیازهایی که با دو ضربه کم و بیش آسان به طرز وحشتناکی بازی کردم.”

آخرین قهرمانی نادال در US Open در سال 2019 به دست آمد و از آن زمان، او سه پیروزی دیگر در گرند اسلم به دست آورده است تا از راجر فدرر در صدر فهرست تاریخ مردان پیشی بگیرد.

مسابقات امسال در نیویورک از 29 آگوست آغاز می شود.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما