آنچه از هفته 14 در NFL آموختیم

49ers 35، Buccaneers 7: عجله پاس 49ها تام بریدی را در تمام طول بازی ترسانده بود و او را به دو توپ قطع می کرد و باعث شد که پرتاب های کوتاهی که مدافعان بلافاصله پس از گرفتن یاردها را محدود کنند، مهار کنند. براک پردی چند پرتاب به سمت پایین زمین انجام داد که اغلب از سانفرانسیسکو دیده نمی شد. دریافت کننده دیبو ساموئل در کوارتر دوم به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا کنار رفت.

جگوار 36، تایتان 22: تایتان ها در کوارتر اول 14-7 پیش افتادند، و دریک هنری نیمه اول را با 119 یاردی سریع به پایان رساند که با یک حمل هیولا 50 یاردی کامل شد. اوضاع در نیمه دوم تغییر کرد. تروور لارنس در اولین مالکیت جگوارها در کوارتر سوم یک امتیاز دوید و در درایو بعدی یک امتیاز 21 یارد را به ایوان انگرام پرتاب کرد و تایتان ها را مجبور کرد برای حفظ سرعت توپ را پرتاب کنند. هنری در نیمه دوم تنها 2 یارد تند داشت در حالی که رایان تانهیل مدافع تنسی تا اواسط کوارتر چهارم تلاش می کرد تا یک درایو موثر را با هم انجام دهد. خیلی کم خیلی دیر

Lions 34, Vikings 23: در طول هفته، بحث در مورد این بازی حول محور این بود که شیرها با وجود پنج برد کمتر نسبت به حریف خود، 2.5 امتیازی شده بودند. دیترویت با دو رقمی شدن در جدول امتیازات بهتر بود. جارد گاف، کوارتربک لاینز، به اندازه کافی تهدید در زمین را برای باز کردن خط حمله ایجاد کرد. وایکینگ ها هنوز هم هر چیزی را که می خواستند از طریق هوا بدست آوردند، از جمله 223 یارد دریافت از جاستین جفرسون، یک رکورد تک بازی. اما بازی دویدن مینه‌سوتا تا 22 یارد روی 17 بار انجام شد و تیم دو شکست خورد.

بیلز 20، جت 12: بازی در هوای سرد و مرطوب در Orchard Park، نیویورک، این بازی تقریباً بدون گل از هر دو طرف به نیمه رسید. حمله جت ها آهسته بود و پشت سر مایک وایت از هم گسسته بود، در حالی که جاش آلن از بیل، چند پرتاب را نادرست انجام داد و سپس دوباره به توپ زدن برگشت تا بوفالو را وارد بازی کند. بیلز روی چهار توپ متوالی گلزنی کرد که با یک پاس تاچ داون شروع شد تا داوسون ناکس به پایان برسد تا کوارتر دوم به پایان برسد. خط دفاعی جت کوئینن ویلیامز در کوارتر دوم با مصدومیت ساق پا بازی را ترک کرد.

Bengals 23, Browns 10: جو بارو اولین پیروزی دوران حرفه ای خود را مقابل براون ها به دست آورد، اگرچه دفاع کلیولند باعث شد تا برای آن کار کند. بارو که بیشتر بازی را بدون دریافت کننده های تی هیگینز و تایلر بوید انجام داد، 54.5 درصد کامل را ثبت کرد که بدترین عملکرد او در این فصل است. هیگینز در حین گرم کردن عضلات همسترینگ خود را دوباره تشدید کرد و در حالت آماده‌باش قرار گرفت، در حالی که بوید به دلیل آسیب دیدگی دستش را ترک کرد. Ja’Marr Chase با 119 یارد و 15 هدف، 10 بیشتر از هر بنگال دیگری به پایان رسید.

Cowboys 27, Texans 23: داک پرسکات دومین رهگیری خود را در روز با 5:47 باقی مانده انجام داد، اما در کوارتر چهارم با یک تاچ داون 98 یاردی بازگشت تا کابوی ها را دزدکی از تگزاس ها عبور دهد. هیوستون با یکی از بدترین دفاع‌های لیگ وارد هفته شد و امتیازات عجله‌ای را به ازکیل الیوت و تونی پولارد واگذار کرد تا اینکه دیروقت به ایستگاه‌های بزرگ رسید، اما آنها کافی نبودند.

Eagles 48, Giants 22: این مسابقه هرگز نزدیک نبود زیرا ایگلز با یک نیمه اول 24 امتیازی که در آن Jalen Hurts به میل خود AJ Brown و DeVonta Smith را پیدا کرد، غرش کردند. مایلز سندرز 144 یارد و دو امتیاز در زمین اضافه کرد زیرا فیلادلفیا کل ماجرا را کنترل کرد.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان